- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1919 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
80 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
26
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1919 Culés
2
Tak sobie siedziałem po świetnym, wczorajszym meczu naszej reprezentacji z Rumunią i myślałem że może takiego Piszczka by ściągnąć w miejsce Vidala? :DD Nie wyskakiwać mi z tekstami że mówię tak bo zagrał jeden, dobry mecz tylko gość trzyma poziom od jakiegoś czasu ;) Jak bym chciał go bardzo, do tego Polak :D Edit: Dodam jeszcze że jest to PO z prawdziwego zdarzenia, a nie jakieś wynalazki typu Cancelo który tak naprawdę jest PP jak Vidal :)
12
@marcinK0000 A może ściągniemy Palencię? Jest za darmo, kapitan rezerw, mówi się że jest wielkim talentem. Na dodatek to wychowanek.
4
@sewerynVeB Też bym tego chciał ale wierzysz w to że Lucho da mu szansę? Ja nie ;/
1
@marcinK0000 Może zaufa. Roberto powinien odpocząć. Ostatnio Nili dostawał powołania (podobno LE na niego liczy bardzo), więc może i Palencii da powołanie. Zawsze można go wprowadzać w wygranym meczu, by się ogrywał.
1
@sewerynVeB No obyś miał racje ;) Z tego co słyszałem Nili podobno wypadł na dłuższy okres z powodu kontuzji także jeszcze większa szansa dla Palencii.
2
@marcinK0000 Liczę, że obaj przekonają do siebie Lucho. Mielibyśmy załatwiony problem PO na lata, a Roberto wróciłby na swoje miejsce- do pomocy na ŚPD do rywalizacji z Busquetsem.
2
@sewerynVeB Szkoda że Bellerin odszedł ale no trudno, to samo Grimaldo :/
1
@marcinK0000 Na Grimaldo Lucho nie liczył. Jednak za nim nie płaczę bo Digne nieźle się prezentuję. Odnośnie rezerw liczę, że Lucho zaufa w przyszłości Alenie, Carbonellowi, Cardonie, Paikowi, Lee czy Busquetsowi.
0
@sewerynVeB Jeszcze Mujica, powrót Munira(za Fracisco 'Prawie strzelił, do piłki doszedł, jeszcze chwila i Rasiaka zacznie doganiać' Alcacera), Marlon.
1
@LinekPark Ja tam w Alcacera wierzę. Mujica też ciekawy, a o Marlonie nie piszę, bo wiem że Lucho podobno na niego liczy i Barca dlatego ma go wykupić.
0
@sewerynVeB Munir nawet w VCF radzi sobie obecnie lepiej, zna i rozumie naszą grę. Paco zas robi tyle, ile potrafi choćby Sebek Mila, czyli dostać się do piłki... Zobaczymy, co będzie w 1 rundzie CDR, jak nie strzeli to go szybko pożegnamy.
0
@LinekPark Póki co Munir w Valencii strzelił przez cały pobyt 1 gola. To też nie napawa optymizmem.
0
@LinekPark Co do Paco może z Malagą coś pokaże. Od meczu z nimi Munir strzelał bramki.
0
@sewerynVeB A Sandro został sprzedany, sprzedany z opcją wykupu czy wypożyczenie bo nie pamiętam? Gość radzi sobie świetnie w Maladze, bramek też już troszkę nastrzelał :D Przeciwko Atletico np z wolnego miód, malina :D
0
@marcinK0000 Sandro odszedł za free. Nie ma żadnych klauzul.