- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 875 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
87 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 875 Culés
69
Jeśli ktoś jeszcze nie widział, mądre słowa;
Po wygranym 8-0 meczu z San Marino, Thomas Muller publicznie skrytykował sens rozgrywania takich meczów: "Nie rozumiem sensu takich meczów, jak ten. Rozumiem, że dla nich to coś szczególnego grać z mistrzami świata. Rozumiem też, że mogą się bronić tylko ostrymi interwencjami. I tylko z tego powodu zadaję sobie pytanie, czy to nie są te mecze, które mogą nas narażać na niepotrzebne ryzyko". Nie trzeba było długo czekać na odpowiedź ze strony San Marino, a konkretnie ze strony Alana Gasperoniego, byłego szefa biura prasowego. Oto najciekawsze fragmenty jego listu skierowanego do Mullera: "(...) Ten mecz posłużył do tego, żeby pokazać ci, że nie jesteś w stanie strzelić gola nawet takim słabiakom, jak my. (...)
Posłużył żeby udowodnić twoim szefom, że futbol nie należy do nich, ale do wszystkich którzy go kochają i pośród których, czy tego chcecie czy nie, jesteśmy również i my. Ten mecz posłużył, żeby przypomnieć tysiącom dziennikarzy, że istnieją jeszcze chłopcy, którzy podążają za własnymi marzeniami, a nie za waszymi czekami. Wy, Niemcy, nigdy się nie zmienicie, a historia jeszcze was nie nauczyła, że arogancja nie zawsze jest gwarancją zwycięstwa. (...) Posłużył Twojej Federacji (a także naszej) aby zainkasować pieniądze ze sprzedaży praw do wizerunku i dzięki temu móc budować obiekty sportowe dla dzieci, bezpieczniejsze stadiony, szkoły piłkarskie. Zdradzę ci sekret - nasza Federacja zbuduje nowe boisko do gry w zapomnianej miejscowości Acquaviva. Ty mógłbyś zbudować to za sześć miesięcy twojej pensji, my zrobimy to za pieniądze pochodzące ze sprzedaży praw do transmisji jednego meczu. Nieźle, prawda?
(...) Ten mecz pozwolił mi również zrozumieć, że pomimo noszenia najpiękniejszego modelu strojów firmy Adidas, w głębi duszy jesteście wciąż tymi, którzy zakładają białe skarpetki do sandałów".
12
@domyslsie Słowa bardzo mądre,a ze zgasił tego pyszałka to jeszcze się z tego faktu cieszę!
4
@domyslsie z białymi skarpetami do sandałów to raczej polaków powinno się tyczyć :D
Mężczyzna w białych skarpetach i sandałach za granicą ??? --> POLAK !
1
@domyslsie "Wy, Niemcy, nigdy się nie zmienicie, a historia jeszcze was nie nauczyła, że arogancja nie zawsze jest gwarancją zwycięstwa." Ot piękny cytat!Nigdy nie lubiłem i nie polubię , tych typowych malutkich niemiaszków.Nie obrażam wszystkich Niemców , nigdy w życiu!Odnoszę się , tylko i wyłącznie do tych typowych , aroganckich , zbyt pewnych siebie , malutkich niemiaszków.