- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1482 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
111
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
14
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1482 Culés
3
I jak tu w tym świecie miec idoli czy ulubionych artystów. Robert De Niro, aktor którego zawsze szanowalem i lubiłem za świetna grę aktorską w ostatnim czasie zaczął grać dla kasy w jakis komedyjkach, a teraz zaczął sie babrać w polityce. Najpierw jego filmik krytykujący Trumpa, a teraz teksty, ze ucieka do Włoch. Chłop jeszcze nie zaczął karencji, a ten już uciekać chce. Denerwuje mnie strasznie jak ktoś na siłę miesza sie w polityke, bo jest jakimś autorytetem i musi dorzucić 3 grosze.
0
@krzychu1526
musisz sie nauczyć rozdzielać to kim ktoś jest w filmach(muzyce czy czymkolwek innym) a jaki w życiu prywatnym. Proste jak 2+2
1
@krzychu1526 To osoba publiczna nie ma prawa mówić o swoich poglądach? czy o co chodzi?
Ma wałśne zdanie nie popiera trumpa i mówi co chce .
Moby też wyraża własne zdanie i lubię go tak samo, genialny artysta.
Nie dziwie się znanym osoba ,że mają trumpa za zwykłego oszołoma i seksiste.
0
@krzychu1526 Po prostu trzeba być bardziej uważnym kogo nazywasz swoim idolem czy autorytetem. Nie chcę tu oceniać czy akurat De Niro zrobił dobrze czy źle, ale skoro tobie to nie pasuje to oznacza, że źle wybrałeś. Na pewno nie musisz się odrazu poddawać i nie szukać. Zawsze dobrze mieć autorytety bo dzięki nim mamy większą motywację żeby poprawiać siebie samych. Nie załamuj się tylko szukaj uważniej :)
1
@MarioVeB! Mogą mówić o swoich poglądach, ale to tylko wyrazanie swojego zdania, a nie czynne mieszanie sie w walkę polityczną. W USA zawsze jest szopka z koncertami na wiecach wyborczych. Nie lubię tego i tyle. Gra na umysłach wyborców którzy maja idoli i glosuja tak jak oni.
1
@krzychu1526 Nie pierwszy i nie ostatni mówi że ucieka do swojego kraju. Jego przynajmniej szanuję, ale takiego Larsa Ulricha na pewno nie. Mówił przed wyborami że jak Trump wygra to ucieka do Danii, teraz pewnie obróci wszystko w żart. Różnica taka że Robert ma dożywotni props za to co zrobił dla kina, a Lars to pajac i maszynka do zarabiania pieniędzy.
2
@krzychu1526 Tam w USA widzę, że tak samo jak u nas w Polandii. Pamiętacie pewną panią, która też chciał uciekać do Kanady po wyborach? ;)
Jeszcze dobrze nie zaczęła się nowa kadencja....