- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1763 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
5
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
84 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
33 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1763 Culés
37
Prawda to że w okresie Bożego Narodzenia człowiek składa się w 75% z mandarynek?
36
@Rastafarnianin i 25% z Coca-Coli :D
1
@bixmix A gdzie cukierki z choinki ?:D
0
@Rastafarnianin Przyznam, że mandarynki mnie irytowały. Rozumiem, ze babcia miała dobrą intencje, ale mu juz mieliśmy tyle owoców, ze nikt tego nie jadł. Wolałem dostać nawet banknota, zamiast torby słodyczy i mandarynek.
2
@sewerynVeB Ja jednak wolałem choćby cukierki czy jakikolwiek drobiazg z pomysłem i od serca zamiast pieniędzy z tekstem "kup sobie coś ładnego", bo albo nie wiedziałem co kupić albo lokale z kebabami zarabiały na mnie jeszcze więcej :P
0
@Amigo_Blanco Ja na odwrót. To wszystko co dostawałem lezało miesiącami i nie było tego kiedy wyjeść. Część się dawał jak goście przyjęchali, ale jednak za duzo tego było.
0
@Rastafarnianin JA
70 % mandarynki
20 % coca cola
5 % czekoladowe mikołaje
5 % makowiki :)
0
@matesfcb93 To pochwalę się moimi dawnymi statystykami:
10% mandarynki
10% czekoladowe mikołaje
10% cukierki z choinki
30% Delicje
10% cukierki czekoladowe
10% pierogi z kapustą
10% opłatek
10% woda mineralna
1
@sewerynVeB Delicje na propsie :D
2
@matesfcb93 Wtedy byłem baardzo gruby. Ważyłem 105 kg w najgorszym momencie. Potem wziąłem się za siebie i zrzuciłem 28 kg i zacząłem regularnie uczęszczać na siłownię.
0
@sewerynVeB no to gratulacje , czacun , ja tez cwicze . w MONie robie , trzeba kondycje miec :D
0
@Rastafarnianin Ja co innego dostaje na boże narodzenie :)
0
@matesfcb93 Od kiedy trzeba mieć kondycję w MONie??;-)
0
@paoramirez1 Hehe widziałem różnych żołnierzy leszyczy grubasow którym wujek kapitan ogarnął etat, ale stary, żołnierz powinien mieć i siłę i kondycję... Ale jak ktoś woli w rurkach chodzic i zadawać takie pytania to pozderki xd
0
@matesfcb93 No właśnie ja też znam różnych żołnierzy, dlatego zażartowałem. Sam dbam o kondycję, a w rurkach nie chodzę, spinasz się jakbyś miał jakiś kompleks na tym punkcie, Stary żołnierzu z rocznika 93