La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1606 Culés

konto usunięte

11

No i zwracają sie te prezenty Busquetsa, Mascherano, Roberto, Sztejgena, straty Neymara i mecze życia bramkarzy.
I bardzo dobrze, a Enrique niech kupi kolejne drewno do pomocy pokoju Gomesa, na co nam kreatywny piłkarz? A zamiast doświadczonego napastnika albo Munira kupmy Paco, który od początku nie strzelił bramki, ani nawet w światło bramki...
PO? Mamy Vidala, który gra w obronie tak dobrze ze nie lapie się do 18-nastki meczowej, ale po co kupować PO? Lepiej wydać 100mln na Gomesa i Paco, pewnie ze tak.

Plus w bonusie wymiana Bravo na Stegena + Cillesen- brzmi świetnie.
W sumie szkoda że Mathieu nie gra już na LO, jeszcze lepiej by to wyglądało :P

konto usunięte

7

@Messi1st! Gomes grał dzisiaj najlepiej w pomocy, ale przecież to nie wypał. Gość od meczu z City łapie dobrą formę. Co do napastnika nadal żałuję, że nie skorzystali z okazji by wyciągnąć Gomeza z Fiorentiny.

konto usunięte

0

@Messi1st! Masz rację. Transferu Cillessena nie rozumiem w ogóle.

4

@Messi1st! Przestań panikować. Po sezonie będzie czas na takie podsumowanie, nie teraz

0

@Messi1st! >drewno
>Andre Gomes
Wybierz jedno.

1

@Messi1st! Bla, bla, bla wszyscy to drewna, rzucmy ich na stos i spalmy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?