La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1675 Culés

4

Zauważcie jak dzisiaj dobrze zagrał środek pola Realu. Isco, Modric czy nawet Kovacic świetnie kreowali akcje jakimś dryblingiem czy zwodem. U nas za takie coś odpowiedzialny jest jedynie Iniesta. Gomes, Rakitic, Busquets, Turan to statyści, dobrzy w defensywie ale jak przyjdzie im kreowanie akcji to z reguły kończy się to na podaniu do najbliższego partnera.

Podejrzewam, że jakby dzisiaj nie zagrał jeszcze Neymar z Roberto i Denisem to byśmy klepali wszerz boiska do zanudzenia. Coś jak za Martino kiedy Messi był często kontuzjowany, a Iniesta pod formą.

1

@Homeopata8989 bo Busquets nie jest od tego?

2

@Homeopata8989 Real ma jedną z najlepszych linii pomocy na świecie, o ile nie najlepszą. U nas brakuje zdecydowanie takiego typowego kreatywnego rozgrywającego. A już niedługo będzie brakowało ofensywnego pomocnika za Iniestę. Wątpię, że Denis wejdzie na taki poziom bo póki co jest taki nijaki. Gomes to takie w sumie niewiadomo cos, strasznie chimeryczny, czasami mu się chce to biega, czasami mu się nie chce to jest niewidoczny. Wciąż nie wiem po co go kupiono. Dla mnie priorytetem powinien być Verratti i to za obojętnie jaką cenę.

1

@Granto Ostatnio jak napisałem że Real ma lepszą pomoc to zostałem wyśmiany przez użytkowników.

0

@hoeniker  Kroos w Realu przez ostatni miesiąc tez nie był od tego a jednak potrafił coś wykreować.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?