La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1310 Culés

konto usunięte

2

Neymar w tym sezonie = boiskowy pajac. Smutne, ale prawdziwe, jest cieniem samego siebie z zeszłego sezonu. Bronią go jeszcze jednynie statystki. Holuje tą piłkę, nie podaje do Digne'a, najbardziej irytujące jest to, że on mimo kilku nieudanych prób próbuje nadal robić to samo, zapominając, że gra dla całego zespołu a nie dla siebie. Owszem w końcu mu to wyjdzie, ale w tym czasie kiedy on się PRÓBUJE kiwać bez sensu trzeba pomyśleć ile drużyna mogłaby wypracować sobie być może dogodnych sytuacji. Nie mam zamiaru go bronić, bo to nie jest spadek formy tylko problem w jego główce, w której się widocznie poprzewracało. Rozumiem, każdy piłkarz ma swój styl, lecz to w wykonaniu Nymara jest zwykły idiotyzm. Taka jest moja opinia i czekam na teksty w stylu : ' jaki ze mnie kibic'. :)

1

@Bambus150400 moim zdaniem napisałeś prawdę. nie widać w nim ambicji, chęci

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?