- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1415 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Popitek12
10
Udało się. Właśnie przebiegłem setkę w 9.84 wow. Świetny wynik tym bardziej że najszybszy... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Marcelinho99
6
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1415 Culés
7
Gomes i Paco to zawodnicy w których stronę leci największy hejt w tym momencie, zgadzam się ze stwierdzeniem że nie grają na poziomie i na ten moment te ponad 60mln które na nich wydano w ogóle się nie spłacają, ale według mnie pokażą jeszcze na co ich stać (a na pewno Gomes).
Lucho wyraźnie szuka sposobów na zachowanie sił fizycznych na drugą cześć sezonu, co pokazuję to jak często rotuje składem, fakt- często się to nie sprawdza, ale wydaje mi się że jest to nieuniknione w tym momencie.
Przypominam że kupiono do nas, Digne, Umtitiego, Denisa, Gomesa i Paco,jest to 5 młodych zawodników. Należy zrozumieć że strasznie trudno jest wpasować się zawodnikom do stylu gry Barcy, szczególnie tak młodym (naprawdę- 3 miesiące to nie jest tak dużo jak się niektórym wydaje).
Przez kontuzje Alby, Pigue i Iniesty przez wiele spotkań na lewej stronie grali Umtiti, Digne i Gomes/ Denis i Neymar- zauważcie że tak naprawdę mamy wymienią praktycznie całą stronę boiska, dla Neymara to też trudne mieć koło siebie samych nowych zawodników. Na prawej stronie gra Roberto (którego tez można uważać za transfer, czasami brakuje mu mechanizmów PO). Moim zdaniem ta ogromna rotacja (często spowodowana barakiem innej możliwości) powoduje gorszą grę naszej drużyny. Ciężko się gra drużynie w której gra praktycznie 4 nowych zawodników, spójrzcie co było gdy przyszedł Rakitić i Suarez a Leo przeszedł na prawą stronę- też na początku się to nie układało.
Umtiti gra bardzo dobrze, obrońcą łatwiej się zaadaptować, podobnie z Digne
Gomesowi i Denisowi idzie słabo, ale uważam że tym dalej, tym ich gra będzie lepiej wyglądała, muszą złapać zrozumienie z każdym zawodnikiem z pomocy i ataku ( szczególni w przypadku Gomesa widać że często brakuje mu zrozumienie z MSN i podejmuje złe decyzje)
Co do Alcacera... wygląda to źle, ale on ma najgorszą sytuacje- gra na środku ataku za Suarez (na pewno jest to duży ciężar), gra w nowej taktyce, a poza tym nie dostaje tylu okazji do gry co inni, jednak jego gra na ten moment nie daje nadzieje że będzie lepiej, mimo wszystko ja poczekam do końca sezonu, może i do następnego sezonu, z nadzieją że będzie lepiej.