La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1290 Culés

konto usunięte

17

To jest ten tydzień w którym wygramy w końcu po 9 latach na Anoeta :D

2

@Stig I to manitą !:D

konto usunięte

3

@Stig czytam podobne komentrze co sezon ;p

konto usunięte

1

@Stig To jest ten tydzień, w którym strata do Realu wzrośnie do 7pkt (po GD będzie już 10) - niestety, ale nie ma chemii między zawodnikami, zmiennicy się nie sprawdzają, samo MSN też nie jest w wielkiej formie.

Jeśli nie będzie wstrząsu w szatni tak jak dwa lata temu to sezon będzie stracony.

konto usunięte

1

@GregSTG Wrócimy do tej rozmowy za tydzień w poniedziałek. Anoeta w styczniu 2015 było przełomowe, i teraz też tak będzie :D

0

@Avada Kedavra No tylko cyferki w liczbie lat się zmieniają. A jakoś nie jestem hurra optymistą patrząc na to jaką obecnie prezentuje formę RSSS. Do tego my bez Iniesty i nie wiadomo co z Leo.

0

@Stig Czyli że bolesna porażka i przed GD -7 pkt ???

2

@Stig Byłyby jaja, gdyby po GD mielibyśmy 1 pkt przewagi nad obecnym liderem :D Wszakże, futbol już nie takie rzeczy widział ;)

0

@Kapitan hawk Znając nasze szczęście, to na 99% tak nie będzie, ale pomarzyć można :D

2

@Nigaki Dopóki piłka w grze... ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?