La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1446 Culés

10

Wychodzi na to, że szykuje nam się jeden z ważniejszych momentów w tym sezonie - wyjazd na Anoeta, a po nim wielkie El Clasico. Jeśli z Sociedad pójdzie nam tak jak zwykle, a do tego potem przegramy GD to strata będzie wynosiła 10 punktów (jeśli Real ogra Sporting u siebie). To jest oczywiście najczarniejszy scenariusz - ale dość możliwy. Cholernie ważne będą punkty na Anoeta, jeśli tam uda się zgarnąć komplet to podjedziemy do Klasyku spokojniejsi. W ostatnich meczach nie widzę Barcelony przekonującej, miażdżacej rywala - ale z drugiej strony i z Sevilla i z Malaga nie można powiedzieć, że graliśmy dno. Na Sanchez Pizujan zagraliśmy słaba 1 połowę i genialna drugą - bez Alby, Pique i Iniesty. Z Malagą bez Messiego, Suarez, Umtitiego i Iniesty zagraliśmy kiepskawe zawody ale zdobyliśmy prawidłową bramkę, której nie uznano, a do tego nie odgwizdany karny/karne, oddaliśmy 28 strzałów, przy czym Malaga zagroziła naszej bramce jeden jedyny raz. Moim zdaniem bez 3 czołowych graczy, w tym bez ważnego ogniwa jakim stał się Umtiti - nie można mówić, o bardzo słabym meczu. Zagraliśmy poprawnie ale bez skuteczności. Jestem jednak pewny, że gracze Enrique pokażą nam swoją najlepszą wersję w Glasgow, na Anoeta i właśnie w El Clasico. Liczę na 9/9 punktów w tych spotkaniach. Visca!

5

@Kubix93 Nie przesadzaj z tym Umitim jako ważnym ogniwie. Gra nieźle, chyba najlpeiej z nowych nabytków, ale Masche już widać się ogarnął po niezbyt fortunnym początku sezonu i znów w ostatnich meczach pokazuje swój poziom, więc para Masche/Pique jak najbardziiej może grać w najważniejszych meczach. Nie trzeba tam na siłę upychać francuza.
Jednego czego teraz brakuje to poprostu Iniesty, gdy on wróci wróci i lepsza gra.

0

@Bobo25 Tylko pytanie co jak Iniesty już na zawsze nie będzie... dziurę po Xavim dalej nie załataliśmy. Nie mamy zawodnika który by chociaż w połowie miał takie ruchy i wizję jak Xavi.
Ja myślę, że tylko Cou z LFC może kiedyś zastąpić Andresa...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?