La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1604 Culés

konto usunięte

0

Tak apropo Bale, gdybym miał wybrać zawodnika/zawodników Realu których chciałbym zobaczyć w barwach naszego zespołu, to chciałbym zdecydowanie właśnie jego. Jest to jedyny zawodnik poza Carvajalem, którego widziałbym w wyjściowej 11-tce Barcelony. Gdybyśmy nie mieli Lionela na prawej stronie to myślę, że bardzo bym go chciał u nas w zespole. Drugim takim zawodnikiem jest Carvajal. Jak dla mnie jeden z najlepszych bocznych obrońców świata, stworzony do ofensywnej gry Barcelony. Jeśli chodzi o Modrica - zawodnik genialny na swojej pozycji, ale chyba zbyt wiekowy i trzeba szukać kogoś młodszego do przyuczenia na tej pozycji w FCB.

Myślę, że kibice Realu dożywotnio będę nam zazdrościć że tacy wirtuozi footballu jak Messi, Iniesta, Xavi, Ronaldinho grają/grali właśnie u nas :-))

0

@TKK Jakbyśmy nie mieli Neymara to Bale'a moznaby brać. Bo z tego co wiem to preferuje on grę na lewej stronie która niestety jest zajęta przez Ronaldo.

0

@TKK Ja bym wziął jeszcze Varane'a. :P

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?