La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1417 Culés

0

Ale widzę płacz jak na rm stronie.. 2 lata temu jak Barca wygrywała po słabych meczach w ostatnich minutach to nikt nie narzekał ;p w lidze liczy się dużo szczęścia w słabszych meczach :) a zadycha zawsze w sezonie się trafia i koniec końców liczą się "detale" :D

1

@adamt1996 Pewnie, że zadyszka się trafia ;) ale Realowi to trafia się raz na 10 spotkań WYJSCIE z zadyszki xd

0

@Kubix93 zawsze się liczy wynik końcowy :) wygrywa ten kto strzeli bramkę wiecej :) więc jeśli będą mieć na koniec punkt więcej od nas to znaczy, że zasłużenie wygrali ligę :P

0

@adamt1996 Znalazl sie prawilny dyplomata. Nie, wcale to nie znaczy ze zasluzyli albo byli lepsi, wystarczy ze raz dostali karnego z kapelusza i dzieki temu wygrali mecz i Twoja teoriaega w gruzach. Skoro sa mecze w ktorych nie zawsze wygrywa lepszy to jak mozna mowic o calej lidze ze jednym punktem ktos wygral i to znaczy ze byl lepszy... Wiem ze modne jest takie gadanie jak Twoje, ale tyle modne co nieprawdziwe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?