La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1501 Culés

konto usunięte

1

Jeśli stracimy dziś punkty to wiadomo - będzie mi przykro, ale napewno nie aż tak, jak w innym meczu. Nad Anoeta ewidentnie ciąży jakaś klątwa skupiona na nas i ciężko coś z tym zrobić. Oczywiście wierzę, że dziś wygramy. Jednak mam nadzieję, że chociaż dziś ludzie na tej stronie będą wyrozumiali, jeśli zgubimy punkty. Brak wygranej tam od 9 lat to nie jest przypadek, czy zwykły pech. Zwłaszcza, że w międzyczasie zmieniał nam się skład i trenerzy, a mimo to nie mogliśmy z nimi wygrać. O świetnej grze Sociedad można byłoby mówić, gdyby i na CN zabierali nam punkty. Jednak jak wiadomo - u siebie lejemy ich regularnie.

1

@LuisSalvano ALe u siebie to oni wychodzą z jakas magiczną piana na pysku i nas golą. No chyba, ze Messi dzis wyjasni, w co mocno wierze

konto usunięte

1

@LuisSalvano Klątwa ? Nie ma czegoś takiego .

konto usunięte

1

@Baaarca95 Niech każdy wierzy w co chce. Ogrywamy potęgi Europy u siebie i na wyjeździe, zdobywamy potrójne korony, gromimy Real po 5:0, 4:0, zaliczamy masę manit, a od 9 lat nie możemy wygrać z ligowym przeciętniakiem. Dla mnie to klątwa i tyle.

konto usunięte

0

@LuisSalvano Spokojnie, dziś na 100% wygramy ;) Wierzę w to.

konto usunięte

0

@fecebok1234567 Ja również :)
Napisałem tak tylko czysto hipotetycznie. Jednak dziś nie widzę innej możliwości, jak wygrana :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?