La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1498 Culés

0

Tak to jest jak Neymar przez ostatnie 30 minut nie potrafił przyjąć piłki.

7

@Homeopata8989 Był jednym z najlepszych na boisku, więc skończ pierdolić głupoty

0

@paoramirez1 Takim był jednym z najlepszych, że przez ostatnie 30 minut wszystkie jego podania i dryblingi to same straty.

1

@Homeopata8989 Zaliczył fantastyczne dośrodkowanie, dzięki któremu mamy 1pkt, i wyprowadził bardzo dużo ataków, więc "skończ pier***ić głupoty"

0

@VEB931 Jedna asysta, przy kilkunastu stratach i braku wykorzystania setki mnie nie rajcuje.

0

@Homeopata8989 A co ma strzelać co mecz bramki? Człowieku co ty piszesz zlituj się... Ja wolę żeby tracił, próbował i wypracowywał nam bramki niż cały czas oddawał do tyłu i był niewidoczny.

0

@VEB931 Jednak Neymar nie potrafił przyjąć PROSTEJ piłki, co to ma do próbowania? Jego psychika siadła w tym meczu i było to widać, szczególnie przy próbie strzelenia gola. W innych meczach jakieś długie piłki przyjmował nawet krzyżakiem, a tutaj mu co chwile uciekała.

0

@Homeopata8989 To, że na ostatnie pół godziny zabrakło mu dokładności, nie znaczy, że ten remis to jego wina (sądzę że to sugerujesz pisząc "Tak to jest jak Neymar przez ostatnie 30 minut nie potrafił przyjąć piłki.", a raczej jego zasługa. Wina stoi głównie po stronie Mashe.

0

@VEB931 Nic nie sugeruję. Neymar miał swoje dobre momenty, ale również słabsze, których według mnie było więcej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?