La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 931 Culés

0

Pierwszy skład dla Umititiego obowiązkowo

0

@tomek256 A co ty masz pretensje do obrony?

0

@Krystian1899 Mascherano zawalił w ostatniej akcji.

0

@DonAndresFCB No zgodzę się, ale patrząc na całokształt meczu to obrona trzymała przyzwoity poziom

0

@Krystian1899 Generalnie obrona nie była zła, ale głównie chodzi mi o Mascherano i coraz częstsze błędy. Nie dość, że na początku meczu mógł być karny, to potem w jednej sytuacji w pola karnym trzymał ewidentnie Ronaldo z koszulkę. No prosił się o tego karnego.

0

@DonAndresFCB Do tego akurat nie mam pretensji. Pośliznął się i stracił równowagę. No cóż, zdarza się.

0

@tomek256 Też jestem zwolennikiem duetu Pique - Umtiti na stoperze ale Mashe nie prezentuje się najgorzej... Moim zdaniem idealny zmiennik, nawet na mecze z drużynami światowego topu, co już pokazywał. Jedynym jego problemem jest wzrost dla tego dla mnie miesjce obok Pique w pierwszej kolejności powinien zajmowąć Francuz ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?