La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1417 Culés

4

Cholerny Ramos. Czasami nienawidzę go bardziej niż wiecznie nadętego Ronaldo. Ja nie wiem jak on to robi, gdybym była przesądna naprawdę uznałabym to za jakieś czary. Po części sami jesteśmy sobie winni, bo Ney i Leo nie wykorzystali stuprocentowych sytuacji, ale nie ma też co ich winić. Ciekawe czy ten gol dla Realu miałby miejsce, gdyby zamiast Denisa wszedł Umtiti. Zawsze to jakieś dodatkowe centymetry w obronie.

Na plus, niewielki bo niewielki, na pewno jest to, że wciąż jesteśmy w grze. Iniesta wrócił, więc nie przewiduję już męczarni czy niespodzianek w większości meczów.
A skoro o Inieście mowa, ten człowiek jest genialny. Gdyby nie był żonaty, już łapałabym stopa do Barcelony, żeby mu się oświadczyć. Sama jego obecność podziałała zbawiennie na drużynę. To jest jednak Andres. Nie zawsze strzela, nie zawsze asystuje, ale jego gra... Coś wspaniałego. Dzień w którym odejdzie z Barcelony będzie jednym z najsmutniejszych dni w moim życiu.

konto usunięte

0

@Nigaki Gdyby Gomes nie zszedł, nie było by Ardy więc.....

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?