La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1385 Culés

5

Enrique po raz kolejny popełnił błąd, bo Andrés Iniesta powinien grać od początku meczu, a nie bezproduktywny Andre Gomes. Przecież on nie dojechał na Camp Nou. Tak krytykuje to, bo rozegrał fatalne zawody. Z nim graliśmy w dziesiątkę dzisiaj taką jest niestesty prawda. Moim zdaniem Lucho niestety nie uczy się na błędach. Mając w skladzie takiego piłkarza jak Iniesta sadza go na ławce rezerwowych i do gry wstawia piłkarza, który od początku sezonu spisuje siesię znacznie poniżej oczekiwań jeszcze do tego w takim meczu jak ten dzisiejszy. Dla mnie to jakaś paranoja. jeśli Andre Gomes już miałby wejść, to w drugiej połowie właśnie za Iniestę A nie od pierwszej minuty.

2

@Piotr,1985 Przecież Iniesta był po kontuzji to co się dziwisz, że dopiero w drugiej połowie wszedł?

konto usunięte

0

@Piotr,1985 Graczy po kontuzji wprowadza się ostrożnie.
Inaczej by było jakby mógł zagrać pare minut z Heraclesem
Patrz zidane też nie dał Cesemiro na żywca odrazu po kontuzji

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?