La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1349 Culés

17

Rakitić to fantastyczny piłkarz, świetnie pracuje w defensywie, potrafi dobrze podać i dołączyć się do akcji ofensywnej... Tylko właśnie - gościu wie jak uderzyć z dystansu, a prawie w ogóle tego nie robi. Prostopadłych piłek od Chorwata również nie widziałem za dużo.

Coś go ogranicza czy ja coś pominąłem? Wiadomo, może trener chce żeby był bardziej zaangażowany w defensywe od goli jest MSN.

3

@sniapek nie potrafi kontrolować gry, przytrzymać piłki, kreować akcji, rozgrywać od tyłu

no nie wiem czy to pasuje do określania pomocnika fantastycznym piłkarzem

2

@hoeniker  Bardzo go lubię i widziałem jak sobie radził w Sevilli. Tam był czołową postacią. Wiadomo, to jest Barcelona, tutaj jest jednym z wielu.

Co nie zmienia faktu, że ostatnimi czasy jest troche nijaki. Po prostu gra bardzo asekuracyjnie i nie ryzykuje z trudniejszymi podaniami.

0

@hoeniker  Czyli żadnego obrońcy nie można nazywać fantastycznym piłkarzem, bo nie umieją kreować akcji..

9

@Kubix93 pozycja obrońcy a pomocnika chyba się różni. czy nie ?

0

@Kubix93 "no nie wiem czy to pasuje do określania pomocnika fantastycznym piłkarzem"

POMOCNIKA.

0

@sniapek też go lubię, ma swoje ograniczenia, ma swoje zalety. Nie za bardzo rozumiem jego przecenianie, to nie jest nie wiadomo jaki światowy top, ale tyle razy już robił u nas naprawdę dobrą robotę

w Sevilli grał trochę wyżej, no i najważniejsze - to był inny futbol

konto usunięte

1

@sniapek Ten sezon dobitnie pokazuje, że fantastyczna gra Rakiticia w defensywie to mit. Mówiono, że Rakitić nie bierze udziału w kreacji ze względu na asekurowanie Alvesa. Teraz nie ma Alvesa, jest mniej ofensywny Roberto i Rakitić nadal nie bierze udziału w kreacji.

konto usunięte

0

@sniapek Wystarczy spojrzeć na jego grę w Sevilli lub reprezentacji. Tam często jest ustawiony jako "10" i gra całkowicie inaczej niż w Barcelonie.

0

@Razorek Dzięki wszystkim za opinie! Trzymam za niego kciuki, niech asystuje i strzela bramki. Crackitić jest nam potrzebny :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?