- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1349 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
doc
6
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
17
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1349 Culés
17
Rakitić to fantastyczny piłkarz, świetnie pracuje w defensywie, potrafi dobrze podać i dołączyć się do akcji ofensywnej... Tylko właśnie - gościu wie jak uderzyć z dystansu, a prawie w ogóle tego nie robi. Prostopadłych piłek od Chorwata również nie widziałem za dużo.
Coś go ogranicza czy ja coś pominąłem? Wiadomo, może trener chce żeby był bardziej zaangażowany w defensywe od goli jest MSN.
3
@sniapek nie potrafi kontrolować gry, przytrzymać piłki, kreować akcji, rozgrywać od tyłu
no nie wiem czy to pasuje do określania pomocnika fantastycznym piłkarzem
2
@hoeniker Bardzo go lubię i widziałem jak sobie radził w Sevilli. Tam był czołową postacią. Wiadomo, to jest Barcelona, tutaj jest jednym z wielu.
Co nie zmienia faktu, że ostatnimi czasy jest troche nijaki. Po prostu gra bardzo asekuracyjnie i nie ryzykuje z trudniejszymi podaniami.
0
@hoeniker Czyli żadnego obrońcy nie można nazywać fantastycznym piłkarzem, bo nie umieją kreować akcji..
9
@Kubix93 pozycja obrońcy a pomocnika chyba się różni. czy nie ?
0
@Kubix93 "no nie wiem czy to pasuje do określania pomocnika fantastycznym piłkarzem"
POMOCNIKA.
0
@sniapek też go lubię, ma swoje ograniczenia, ma swoje zalety. Nie za bardzo rozumiem jego przecenianie, to nie jest nie wiadomo jaki światowy top, ale tyle razy już robił u nas naprawdę dobrą robotę
w Sevilli grał trochę wyżej, no i najważniejsze - to był inny futbol
1
@sniapek Ten sezon dobitnie pokazuje, że fantastyczna gra Rakiticia w defensywie to mit. Mówiono, że Rakitić nie bierze udziału w kreacji ze względu na asekurowanie Alvesa. Teraz nie ma Alvesa, jest mniej ofensywny Roberto i Rakitić nadal nie bierze udziału w kreacji.
0
@sniapek Wystarczy spojrzeć na jego grę w Sevilli lub reprezentacji. Tam często jest ustawiony jako "10" i gra całkowicie inaczej niż w Barcelonie.
0
@Razorek Dzięki wszystkim za opinie! Trzymam za niego kciuki, niech asystuje i strzela bramki. Crackitić jest nam potrzebny :D