- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1531 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
2
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
17 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1531 Culés
0
Panowie, pytanko dla tych, którzy grają różniastymi piłkami, grałem piłką Selecta, jest naprawdę super. Teraz chcę kupić i zastanawiam się nad tymi dwiema piłeczkami:
https://www.r-gol.com/pilka-zina-pelle-biala-niebieska-rozmiar-5.html
https://www.r-gol.com/pilka-select-team-fifa-2015-rozmiar-5.html
Jak myślicie, która lepsza?
0
@Bamek94 Moim zdaniem lepiej gra się tą od Selecta :D
0
@Bamek94 Selecta lepsza , to taka trochę halowa piłeczka , nie odbija się jak meczowa , taka do popykania lepsza ;) , fajnie gra się replikami meczówek , siła strzału naprawdę fajna ,lepsza od tych selectów :P
0
@marcin000019 W sensie Select nie odbija się jak meczowa?
0
@Bamek94 Jasne ,że nie .Select jakby odrazu opada po 1 odbiciu . Po 2 już piłka sama 'klei' się do ziemi,latwiejsza dla mniej technicznych graczy . Replika meczowej albo meczowa po takim samym podaniu odbije Ci się 3-4 razy sama . Select wydaje się też jakby po prostu cięższy . To taka typowa halowa piłka która na hali Ci się nie będzie odbijać nie wiadomo ile razy tylko spokojnie opadnie zaraz do gry .
0
@marcin000019 A ja chcę na orlika piłkę, wolę żeby piłka zachowywała się jak na meczu, czyli jak idzie kros do Ciebie, odbija się przed Tobą to wiadomo, że piłka powinna tak przyspieszyć :D
0
@marcin000019 Ty chyba po prostu piszeszbo piłce halowej. Są Selecty które zachowują się tak jak pisałeś o replikach.
0
@PheNOmeN No właśnie, grałem bodajże 2 razy Selectem, właśnie coś podobnego jak wysłałem i dlatego mi się ta piłka spodobała, można było kopnąć przeciwpancerniaka, podać ładnie z rotacją tez :D