La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 801 Culés

konto usunięte

12

Najbardziej śmieszy to że Arsenal znów odpadnie w 1/8 xD.

10

@PheNOmeN Patrząc na OBECNE formy zespołów to bym sie zastanowił. Ale fakt faktem że los ich nie oszczędza :D

1

@PheNOmeN No co Ty. Zaraz rzuci się na Ciebie zgaraja ekspertów i kibicow Bracy którzy tez kibicują Arsenalowi i zaczna walić tekstami ze w pilce wszystko jest możliwe, ze jak mozna skreslac Arsenal tak szybko, że wcale sie nie zdziwia jak Arsenal przejdzie Bayern itp :D Juz dzisiaj to przerabialem :)

1

@bixmix Ale to prawda. W piłce wszystko jest możliwe, tym bardziej że Bayern póki co nie zachwyca.

P.S. Arsenalowi nie kibicuje.

konto usunięte

1

@PheNOmeN Jestem ekspertem i kibicem Barcy który też kibicuje Arsenalowi i powinieneś wiedzieć, że w piłce wszystko jest możliwe. Jak możesz skreślać Arsenal tak szybko? Wcale się nie zdziwię jak Arsenal przejdzie Bayern... ech, kogo ja oszukuję. Wiadomo, że Arsenal odpadnie w 1/8 :(

0

@PheNOmeN U siebie pewnie powalczą albo na odwrót. Przewiduję, że zagrają jeden mecz dobrze, pewnie nawet go wygrają, ale w drugim Bawarczycy zepną dupska i bye bye, Champions League. Again :D

0

@KamQiX No dobra, ale wiadomo kto jest murowanym faworytem. Tak samo można powiedzieć, że Legia może wygrać LE bo w piłce wszystko może się zdarzyć ;)

0

@bixmix Tak, oczywiście że Bayern jest faworytem. Z tą Legią to nie tak samo, bo jednak prawdopodobieństwo wygrania przez Legię tylu meczów jest mniejsze niż awans Arsenalu.

0

@bixmix no tak, bo wszystko sie moze zdarzyc

1

@KamQiX Szczerze mówiąc to chyba większe szanse daje Napoli niż Arsenalowi ;D Ale wiadomo jakbym kibicował Kanonierom to też bym sobie wmawiał i miał nadzieję, że wszystko może się zdarzyć i że dadzą radę z Bayernem.

0

@PheNOmeN Dwumecz już się odbył?

0

@bixmix No z tym Napoli to się zgadzam. Pod warunkiem, że z jakiegoś powodu nie zagra Ramos90+.

konto usunięte

0

@FCBchampions Nie odbędą się w lutym a co?

0

@PheNOmeN To skąd wiesz kto odpadnie?

konto usunięte

0

@FCBchampions Bo wiem ale nie powiem :).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?