- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 801 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 801 Culés
12
Najbardziej śmieszy to że Arsenal znów odpadnie w 1/8 xD.
10
@PheNOmeN Patrząc na OBECNE formy zespołów to bym sie zastanowił. Ale fakt faktem że los ich nie oszczędza :D
1
@PheNOmeN No co Ty. Zaraz rzuci się na Ciebie zgaraja ekspertów i kibicow Bracy którzy tez kibicują Arsenalowi i zaczna walić tekstami ze w pilce wszystko jest możliwe, ze jak mozna skreslac Arsenal tak szybko, że wcale sie nie zdziwia jak Arsenal przejdzie Bayern itp :D Juz dzisiaj to przerabialem :)
1
@bixmix Ale to prawda. W piłce wszystko jest możliwe, tym bardziej że Bayern póki co nie zachwyca.
P.S. Arsenalowi nie kibicuje.
1
@PheNOmeN Jestem ekspertem i kibicem Barcy który też kibicuje Arsenalowi i powinieneś wiedzieć, że w piłce wszystko jest możliwe. Jak możesz skreślać Arsenal tak szybko? Wcale się nie zdziwię jak Arsenal przejdzie Bayern... ech, kogo ja oszukuję. Wiadomo, że Arsenal odpadnie w 1/8 :(
0
@PheNOmeN U siebie pewnie powalczą albo na odwrót. Przewiduję, że zagrają jeden mecz dobrze, pewnie nawet go wygrają, ale w drugim Bawarczycy zepną dupska i bye bye, Champions League. Again :D
0
@KamQiX No dobra, ale wiadomo kto jest murowanym faworytem. Tak samo można powiedzieć, że Legia może wygrać LE bo w piłce wszystko może się zdarzyć ;)
0
@bixmix Tak, oczywiście że Bayern jest faworytem. Z tą Legią to nie tak samo, bo jednak prawdopodobieństwo wygrania przez Legię tylu meczów jest mniejsze niż awans Arsenalu.
0
@bixmix no tak, bo wszystko sie moze zdarzyc
1
@KamQiX Szczerze mówiąc to chyba większe szanse daje Napoli niż Arsenalowi ;D Ale wiadomo jakbym kibicował Kanonierom to też bym sobie wmawiał i miał nadzieję, że wszystko może się zdarzyć i że dadzą radę z Bayernem.
0
@PheNOmeN Dwumecz już się odbył?
0
@bixmix No z tym Napoli to się zgadzam. Pod warunkiem, że z jakiegoś powodu nie zagra Ramos90+.
0
@FCBchampions Nie odbędą się w lutym a co?
0
@PheNOmeN To skąd wiesz kto odpadnie?
0
@FCBchampions Bo wiem ale nie powiem :).