La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 749 Culés

1

Domowa koszulka Barcy według mnie lepiej bez R na czerwonym tle zlewa się z resztą. Mam wrażenie że strój jest czerwono granatowy.

Jakie jest wasze zdanie?
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10155452540774240&id=16758619239

konto usunięte

0

@Vhaeraun Koszulka jest według mnie wybitna.

3

@Vhaeraun https://pbs.twimg.com/media/Cy6zU5xXEAAmmFt.jpg

Ja myślę, że ten projekt jest bardziej prawdopodobny.

Tutaj artykuł Sportu o tym. Są też zdjęcia kompletów rezerwowych. Pomijając fakt, że City i Roma mogą się na Nike nieco obrazić, to prezentują się całkiem przyzwoicie.

http://www.sport-english.com/en/news/barca/recreated-how-barcelonss-2017-18-kits-may-look-5672748

0

@hen0x Może być problem z kolorem znając nasze szczęście trafimy na City

0

@Vhaeraun To jest ohydne, oby na żywo wyglądało lepiej. Jak narazie u mnie najgorsze były domowe z 2011-12, zobaczymy czy te je przebiją

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?