- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1047 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1047 Culés
69
Mama Messiego o swoim synu:
''Największą karą, jaka groziła Leo, było: dziś nie idziesz trenować.''Nie, mamusiu proszę,wszystko zrobię dobrze,nie martw się przysięgam.'' Błagał i nalegał,aż dawałam się przekonać. Leo nie był kapryśnym,ani nie grzecznym dzieckiem. Zawsze był dobrym chłopcem,cichym i nieśmiałym,takim,jakim jest do dziś.'' Naprawdę? ''Tak naprawdę.On nawet nie zdaje sobie sprawy z popularności.Kiedy wraca do Rosario,chce spacerować tutaj,po alei San Martin,ze swym kuzynem Emanuelem.Gdy mówimy mu,że to niemożliwe,że ludzie z osiedla,jak tylko go zobaczą, z radości nie pozwolą zrobić mu nawet dwóch kroków,wówczas wpada w zły nastrój. Nie rozumie tego,obraża się. W Barcelonie chodzi do El Corte Ingles (sieć centrów handlowych) ubrany na sportowo. Ronaldinho wiele razy sobie z niego żartował i pytał czy przypadkiem nie jest szalony,by tak sobie spacerować.On nawet nie był świadomy tego, kim jest.Dlatego sława,rozdawanie autografów czy zdjęcia z fanami w ogóle mu nie ciążą.Czasami nocami,kiedy po długiej nieobecności wraca do domu albo kiedy ja go odwiedzam,kładę się obok niego w łóżku. Rozmawiamy,głaszczę go po włosach,opowiadam różne rzeczy mówię pół żartem,pół serio:''Ile dałoby wiele dziewczyn,by znaleźć się tutaj,obok Ciebie.'' On wtedy robi dziwną minę i odpowiada: ''Mamo,nie opowiadaj głupstw.'' [Fragment książki Messi]
2
@BarcaInfo Ostatni fragment- Antonella jak to zobaczy to teściową poczęstuje tym
http://pobierak.jeja.pl/images/7/c/3/577_przysmak-tesciowej.jpg