La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1244 Culés

0

Jestem pewny że Real w tym sezonie nie wygra nic wiekszego niz te KMS.
Grają po prostu słabo i myśle że ten fart też wraz z nowym rokiem sie skończy.

18

@lioney10 słyszę już tą bajkę od stycznia 2016 roku, ze grają słabo, a jakoś w całym roku przegrali 2 mecze...

0

@lioney10 A ja stawiam orzeszki przeciwko funtom, że Barcelona nie zdobędzie w tym roku ani ligi, ani ligi mistrzów*. Może uda się wygrać puchar, ale tylko jeśli nie wylosujemy białych w finale.

* chyba, że odbędą się wybory po sezonie.

0

@Kettger To jak jesteś takim jasnowidzem to podaj numery lotto.

0

@Indyczka To jest tylko mój typ, oparty na racjonaliźmie, sam jestem ciekaw, czy się sprawdzi. Nie ma to nic, do wybierania losowych numerów totalizatora. :P

0

@Kettger Ciekawe jakie miałeś typowania na sezon 14/15 po meczu na Anoeta.

0

@Patriskos  Dokładnie takie same, uwzględniając gwiazdkę. ;]

0

@Kettger Racjonalizm. To widać tak wierzysz w swoją drużyną, która nie załamuje rąk i dalej walczy. To jak już piszesz że my nic nie wygramy, to po co dalej grać? Dajmy te dwa trofea Realowi i kończmy sezon.



A co do wyborów to niby jakie mają się odbyć? Chyba tylko wtedy jak w ciągu dwóch lat nie zmniejszą długu. A tak mało prawdopodobne że odbędą się wybory w ciągu tego sezonu. Zmiany trenera też nie będzie jak liczysz na to.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?