- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 927 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
63 odpowiedzi
Roobo
13
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
15 odpowiedzi
July_6_BcN
12
Całkiem przyjemna dziś pogoda, nie pozdrawiam tych, którzy marudzą :D
15 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 927 Culés
2
Czy ktoś znalazł jakiś jeden logiczny powód dla którego Arsenal ciągle trzyma Wengera na stanowisku?
4
@prokofiew Ich pozycja w tabeli jest ch*****, ale stabilna. Ot dlaczego.
0
@Nigaki LO - GI - CZNY napisałem...
0
@prokofiew A co? Nie jest to logiczny argument? Kasę dostają taką samą niezależnie od miejsca w tabeli, co roku grają w Lidze Mistrzów, mimo wszystko biją się zawsze o tego mistrza, od czasu od czasu wygrają jakieś mniej ważne trofeum i wszyscy są zadowoleni.
0
@Nigaki No nie do końca jest. Celem klubu jest zdobywanie trofeów. Te mniejsze jednak nie wiele znaczą a jeśli chodzi o kasę to ostatnio Arsenal nie skąpił jej na transfery, a efektów nie ma. Poza tym, mieszkając przez ponad rok w Londynie, nie poznałem ani jednego Arsenalu, który popierałby pozostanie Wengera. Oczywiście co roku to wygląda tak, że w pierwszej połowie sezonu Arsenal walczy nawet i o mistrza, bo skaczą po pozycjach od 1 do 4. Ale druga część sezonu to jest zazwyczaj stabilizacja formy poniżej oczekiwań. I kończy się to ostatnio zawsze tak samo. Kibice nie są zadowoleni...wierz mi.
0
@prokofiew Kibice może i nie, ale widać zarządowi to wystarcza. Wenger zapewnia im stałe miejsce w tabeli, nie muszą się bać spadku, bo zawsze w tej pierwszej piątce będą. Nie rozbija w każdym kolejnym okienku banku, by ściągnąć jakąś gwiazdę, więc budżet klubu jest stabilny, a i pewnie jakieś zyski przynosi. A że kibice niezadowoleni? Trudno, ci najbardziej wierni i tak zostaną, i dość dużo ich będzie, by co tydzień zapełniać stadion po brzegi.
0
@Nigaki OK. Przyznaję że patrząc z tej perspektywy ma to sens. Przy tym jaką kasę wydają drużyny z czołówki Arsenal wypada całkiem nieźle.
Szkoda jednak bo uważam że przy trochę szerszej kadrze ugrali by więcej. Fakt jest jednak taki że drużyny z nieograniczonymi budżetami rozpieściły trenerów którzy teraz bez gigantycznych zakupów nie potrafią stworzyć drużyny. Mimo wszystko ja bym próbował na miejscu zarządu ściągnąć jakiegoś trenera z górnej półki. Pod tym względem na pewno wzorem jest dla mnie Klopp.