La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 815 Culés

2

Mam teraz takie pytanie do tych, który skreślali Rakietę i wychwalali w niebiosa Gomesa.

Jakie wnioski po wczorajszym meczu?

Poza tym niech się niektórzy zdecydują, bo to wygląda tak:

Rakieta - zagrał dobry mecz, ale oczywiście dla niektórych to przeciwko 3 ligowej drużynie i szkoda.

Gomes - najgorszy na boisku - nic się nie dzieje, bo to tylko 3 ligowiec..

Zdecyduje się wreszcie, bo to jest żałosne.

6

@NGRonnie10 ja ciągle zostaje przy swoim :) Gomes to słaby transfer ale mam nadzieję, że w końcu odpali i zamknie mi mordę, z Rakiticiem ciężej bo raz sprawia wrażenie topornego a raz potrafi zagrać fajną piłkę, do tego jest walczakiem i odwala czarną robotę, jednak suma summarum (patrząc też na cenę transferu) pozytywne odczucia wobec niego mam, ostatnio pod formą ale może lekki odpoczynek wpłynie dobrze na jego dalszą dyspozycję, a jeśli chodzi o wczorajszy mecz to ja nie mam zamiaru go oceniać bo właśnie to był 3ligowiec więc nie jest to miarodajne :) czekajmy cierpliwie na nowy rok ;)

0

@NGRonnie10 Nie ma co porównywać w takich meczach, gdzie grali z 3-ligowcem. Ja i tak wolę Ivana, a Andre nie ma co skreelać po jednym sezonie

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?