La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1165 Culés

0

Zainstlaowanie nowszej wersji sterowników dużo zmienia w kompie? Chodzi mi o to czy mogę tym coś popsuć? albo coś w tym stylu? :)

0

@Krystian1899 Z sterownikami najlepiej jest poczytać co zmieniają i czy nie powodują żadnych crashy itd. Więc lepiej przeczytać i dopiero potem instalować.

0

@Krystian1899 Zależy, mi na przykład po kupnie laptopa nie działało Wi-Fi w owym sprzęcie. Musiałem zainstalować starsze sterowniki do karty sieciowej. Sterowniki wiec wpływają na dobre działanie podzespołów. System jednak w wyjątkowych sytuacjach może się popsuć

0

@barcelonaLM Ja ostatnio przekonałem się, że nawet aktualizując za pomocą Menadżera Urządzeń trzeba być ostrożnym, bo przy aktualizacji któregoś komponentu komputer się restartował, wywalał Bluescreena, restartował, Bluescrenn i tak na okrągło. Pomogło dopiero przywracanie systemu. :D

0

@polarinho o kurczę, no nieźle :D

1

@barcelonaLM dobra, dzięki za odpowiedzi :) ja zainstalowałem nowsze i narazie wszystko działa (mam nadzieje, że tak pozostanie)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?