La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 749 Culés

15

Bravo to kompletnie nie może się odnaleźć w tym City. Popełnia tyle błędów, że głowa mała. Bardzo dużo bramek które City straciło, wynikało z częściowych błędów Claudio.

14

@sewciu50 Jestem pewny że gdyby został u nas, bronił by tak samo dobrze jak w ostatnich dwóch sezonach.

0

@sewciu50 O jego formie decyduje kilka kluczowych czynników z psychologicznego punktu widzenia:
1. Zmiana klubu pod koniec okienka transferowego, bez czasu na aklimatyzację.
2. Brak znajomości języka angielskiego.
3. Brytyjski klimat, do którego nie jest jeszcze przystosowany.
4. Arsenal.

konto usunięte

1

@ArterkHD Pomijając fakt, że już ostatnie pół roku w barwach Barcelony było słabsze. Co prawda nie był winnym traconych bramek jednak w wielu okazjach mógł zrobić więcej. Później słabe Copa America i równie słaby początek sezonu jeszcze w barwach Barcelony. Claudio młody już nie jest a jego warunki fizyczne długowieczności mu nie zapewnią. Iker wyśmienitym przykładem.

0

@Sawik_10 ten ostatni chyba kluczowy xD

0

@FafitFCB I chyba zrobiliśmy na nim dobry interes sprzedajac go, a o ile dobrze pamietam to zarobiliśmy + - 5 mln tak?

konto usunięte

0

@swiechu26 Odszedł za 12 mln i za 12/13 mln przyszedł Cillessen.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?