- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1203 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
23 odpowiedzi
Ilka
4
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
luna666moon
2
Jezus Maria, jaki płacz jest dzieci w sieci że Messi to ma łatwych rywali w drabince, a... » Czytaj dalej
12 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1203 Culés
0
Ponoć 20-letni Cohen Bramall (lewy obrońca) ma w ciągu najbliższych 48 godzin podpisać kontrakt z Arsenalem. I nie byłoby w tym nic dziwnego, w końcu okienko transferowe i w ogóle, ale sam fakt, że chłopak do tej pory grał w 7 (!) lidze angielskiej na poziomie amatorskiego klubu.
Nie no, z takim wzmocnieniem nic tylko gonić Chelsea :-) Swoją droga kwota, jaką Arsenal zapłaci Hednesford (dotychczasowy klub Bramalla) wyniesie zawrotne 40 tys. funtów :-) nie wiem czy jest to chociaż 20-30% tygodniówki takiego Oezila czy Sancheza.
7
@RMFreddieMercury szczerze to na takim poziomie sa nie raz ludzie z wiekszymi talentami niz w premier league. Jesli go kupili to musi sie czyms wyrozniac
0
@Katalończyk 99 Stracić nic nie stracą a zyskać mogą wiele ;) Jakoś nowych "Messich" i "Ronaldów" trzeba będzie znaleźć... kto wie może grywają po jakichś 7 ligach ?
2
@RMFreddieMercury Vardy też niedawno grał w 5 lidze.
0
@Katalończyk 99 Np: Jamie Vardy? Ok, ale pamiętajmy, że Leicester wyciągnęło go z 3 ligi angielskiej, gdzie grają jeszcze zawodowe kluby. Większość ludzi podchodzi sceptycznie do transferów z League One, a co dopiero z tak odległych rejonów jak 7 liga angielska.
No ale 40 tysiaków to dla Kanonierów grosze, najwyżej jak się nie sprawdzi to oddadzą go za połowę ceny, albo i za darmo. A sam piłkarz będzie miał niezapomniane przeżycie choćby jak wyjdzie na trening z Walcottem, Cechem, Sanchezem czy Oezilem.
0
@RMFreddieMercury Tak odbiegając od tematu... Skąd taki nick?
0
@krzychu1526 Od największego wokalisty w historii muzyki oczywiście :-)
0
@RMFreddieMercury Sorrki... RMF skojarzyło mi się ze stacją radiową tak automatycznie i o to mi najbardziej chodziło... A to RM ;)