La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1410 Culés

0

Pytanie do osób płacących przez PayU na allegro. Kupiłem pewien przedmiot i wybrałem płatność przez PayU, następnie założyłem konto(dodałem kartę płatniczą), ale coś poszło nie tak, miałem wpisać nazwisko panieńskie matki, ale system nie chciał go przyjąć. Próbowałem kilka razy, ale się nie udało. Wyskoczyła informacja, że "Twoja karta jest zablokowana w usłudze 3DSecure. Aby odblokować kartę w usłudze skontaktuj się ze swoim Bankiem." Postanowiłem więc, że zapłacę przy odbiorze, ale w statusie na allegro są dwie transakcje anulowane a na stronie payu, jedna jest rozpoczęta a druga anulowana. Której stronie ufać, allegro czy payu i czy po czasie pieniądze zostaną przekazane sprzedającemu czy na stronie payu zmieni się status na anulowana?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?