- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1124 Culés
Gorące dyskusje
Laminedependencia
0
Co wolicie - Yan Diomande za 130 + Vlahovic z bonusem za podpis czy Alvarez za 130 + zmienne ?
27 odpowiedzi
Starrk
0
Hipotetycznie Argentyna wygrywa Mundial, a Messi ma Króla strzelców i zawodnika turnieju.Kto... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
Kessie
9
W Sosnowcu jednak nie ma żadnego złota w ściekach, wychodzę a ty @Luciano99 bredziles,... » Czytaj dalej
10 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1124 Culés
2
Śledzicie może mecze innych drużyn spoza Hiszpanii? Kto według was ma obecnie najlepszą pomoc na świecie? Z moich obserwacji to Real, ale ograniczam się jedynie do oglądania La Ligi.
0
@N11 Manchester ma świetną. Sledzę ich od kilka spotkań i doświadczenie oraz nieustępliwość Ander Herrery i Carricka w połączeniu z żywiołowością i fantazją Pogby wygląda wprost olśniewająco.
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Ratamahatta Mówisz, że lepsza niż ta Realu?
0
@N11 Totki albo Chelsea.
0
@N11 Ciężko powiedzieć bo zaś ja nie ogladam Realu :)
1
@N11 Spoza Hiszpanii ? Hmm to chyba Totki mają fajną pomoc. We Włoszech wiadomo Juve chociaż inne zespoły też mają ciekawe linie. W Niemczech wiadomo Baja Mynśen, Francuskiej mniej oglądam ale po tym jak Draxler dołączył do PSG zobaczymy.
Jedno wiem na pewno. Pomoc Barcy z najlepszej pomocy świata stała się tą najsłabszą formacją w klubie. Jakby wyciąć z niej Andresa to pomocy nie ma :/
0
@Ratamahatta Ja też nałogowo nie, ale co się pokuszę to widzę fajne kombinacje w ich środku.
0
@SinMistico Lepiej nie poruszać tego tematu już. Przynajmniej tu. Co do drugiej części wypowiedzi.
0
@N11 A no wiem... i znam nasze zdanie na ten temat. Szkoda strzępić ryja. Niech chociaż Leo i Ney sprawiają uśmiech na naszych twarzach :)
0
@SinMistico Ja z kolei wytrzymałbym kilka lat posuchy, by potem ponownie Barcelona ponownie dominowała w środku pola. A w związku z tym trofea byłyby formalnością. Choć to tylko prywatne odczucia.
0
@N11 Tylko, że Leo gra tu i teraz. Tak samo jak Ney czy Andres... w ogóle wszyscy. Więc chciałbym żeby teraz zdobywali co się da. Chociaż jakbyśmy znów wygrywali wszystko a potem przyszłaby nagła posucha to mógłby być jakiś wielki szok nagle. Więc może po trochę ale na długi dystans :) Nawet już bez naszej "złotej ery piłkarzy".
0
@SinMistico Ale to tylko prywatne założenie nie oparte kompletnie o nic :)