La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1435 Culés

2

Jak taki Real nie wygra w tym sezonie majstra to będzie to ich ogromna porażka, czego oczywiście im życzę.

2

@SkalpelFCB Facepalm.jpg
A wiesz że nie ma nawet połowy sezonu? To po pierwsze, a po drugie proponuję przypomnieć sobie pierwszy sezon Lucho. Kiedy to Real rozjezdżał każdego a na wiosnę spuchł jak kluski w wodzie. Albo poprzedni sezon kiedy Barca na wiosnę mało co nie roztrwoniła przewagi 12 punktów

konto usunięte

1

@qbuteq Ale wiesz, że Real wtedy spuchł, bo Ancelotti wystawiał cały czas ten sam skład? Zidane rotuje cały czas, i nie w 90 min jak nasz trener, a w 50 min.

0

@nitey To akurat prawda. Zidane daje pograć każdemu.

0

@qbuteq Akurat przeszłość mało mnie interesuje, jak to było i liczyć, że to się znowu powtórzy. Jestem realistą i widać jak na dłoni, że ten Real chce zdobyć mistrzostwo Hiszpanii za wszelką cenę (i w sumie się nie dziwie). A ja radze przypomnieć sobie ten pierwszy sezon Lucho jak Barcelona grała i porównać sobie do dzisiejszej gry (nie mam na myśli wyników, chociaż i nawet wyniki były lepsze).
Pozostaje jedynie mieć nadzieję na obudzenie się Barcy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?