La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1375 Culés

16

Tak przeglądam te komentarze i coś czuję że niedługo sporo "kibiców" niedługo chyba przejdzie na białą stronę.Oby Wam było wstyd jak w maju będziemy świętować.Mam nadzieję że Tutaj was nie zobaczę wtedy.

konto usunięte

7

@bartekvisca  "chyba przejdzie na białą stronę.Oby Wam"

Na początku przeczytałem "Obi-Wan". xD

konto usunięte

1

@bartekvisca  Po czym masz takie przeczucie?

konto usunięte

11

@bartekvisca  Czyli już nie można wyrazić swojego zdania na temat tego co źle obecnie funkcjonuje? Nie wiem skąd ty takie wnioski wyciągasz ale pozdro.

1

@bartekvisca  Czyli nie można krytykować słabej postawy, złych wyborów czy po prostu słabych meczy? Bo w maju będziemy świętować tryplet? Ciekawe co będzie jak nie zdobędziemy zupełnie nic. Barca chyba za bardzo przyzwyczaiła kibiców do tych trypletów i dubletów...

1

@SkalpelFCB No chyba za bardzo rozpiescila skoro po przegranym meczu jest zwątpienie w trenera, prezesa, transfery.

0

@bartekvisca  Biała strona mocy przyciąga....
Niech Moc będzie z Wami!

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?