- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1520 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
111
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
Faro
0
I nawet typowi komentarza nie usuną, a mi od razu kasacji, a za kolejny pewnie ban na tydzień.... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Batys
14
Elegancko, niech żrą trawę :)https://zapodaj.net/plik-BbaY4no0ff
29 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1520 Culés
0
Hej.dostalem banika po meczu w Bilbao i mam nadzieję że nie powtórzy się to jutro.cyrk z tym rozpatrywaniem słów Pique,podczas gdy Aduriz mało nie doprowadził do tragedii. To jest poprostu też dla mnie nie normalne że Barca milczy, znów k... Milczy. Jak przypomnę sobie jak Mats był przerażony to gęsiej skórki dostaje. Jutro mega mecz, ciężki mecz i okaże się znów czy Lucho wyciąga wnioski i ma pomysł, czy jednak powoli jest myślami gdzie indziej.mam nadzieję że wszystko się odwróci jak w sezonie z trypletem, ale co ma być to będzie.co do komentarzy których trochę poczytałem, to wstyd jak ch.....co tutaj niektórzy wypisują.wstyd przed kibicami innych drużyn, można mieć pretensje czy jakieś aluzje, ale wyzywać swoich piłkarzy to poprostu od razu moderacja powinna wywalac że strony na zawsze..
0
@Kibic1985 A mało to razy wyzywałeś Polskich piłkarzy w meczu reprezentacji, gdy odwalali parodie? Podobnie jest z Barca czy lokalnym klubem.
0
@SkalpelFCB Kibicem Barcy jestem i nie wyzywam ich.szczerze powiem że reprezentacji czuje się sezonowcem, bo jak grają dobrxe to oglądam jak źle to nie oglądam.Z tego co pamiętam to raz napisałem źle na temat Zielińskiego i jako że jestem szczerym człowiekiem nie żałuję tamtych słów, aczkolwiek zdanie zmienić o nim kiedyś mogę.
1
@Kibic1985 Nie wiem jak można być sezonowcem własnego kraju, no ale okej.
1
@SkalpelFCB Można jakgdyby być obojętnym.
0
@Kibic1985 To już lepiej brzmi :D
0
@SkalpelFCB Nowoczesny Polak :)