- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 2376 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
4
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
78 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
CLS63AMG
25
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 2376 Culés
9
Mam nadzieje, że dziś około 22:30 zamkną się usta krytykom [osobom sprzedających/kupujących nowych piłkarzy]..
9
@MNS2015 To nie chodzi o to jak dzisiaj zagrają(chodź to jest bardzo ważne)trzeba zobaczyć jak będą się prezentować na dłuższą metę a nie na jeden mecz.Nikt nie sprzedaje nikogo bo na to teraz jest za wcześnie,ale sam przyznasz że przy transferach jakie zrobił klub ta gra powinna być inna.
9
@Klimach fan "Nikt nie sprzedaje nikogo"
Oj uwierz mi, że jest tu wiele ludzi, którzy sprzedają zawodników :D
4
@fecebok1234567 Oj dzisiaj jestem na stronie na "doskoku" i co chwile pojawia się temat sprzedajmy tego i tamtego kupmy tego i itd .. My mamy nic w sprawie transferów i możemy tylko gdybać. Są od tego odpowiedni ludzie i tym się zajmują, ale nie zawsze im to wychodzi. Jeżeli mamy walczyć o mistrzostwo dziś musimy wygrać. Z letnich wzmocnień strzałem w 10 był "jak na razie" Umtiti. Będziemy te wzmocnienia jak i cały zespół oceniać po zakończeniu sezonu. No gra powinna wyglądać inaczej, ale też trzeba dodać, że piłkarze wrócili po przerwie świątecznej i nie prezentowali odpowiedniego poziomu.. mam nadzieje, że dziś będzie inaczej.
0
@MNS2015 Niestety niektórym tego nie wytłumaczysz :D
6
@MNS2015 Uwierz, że pośród ludzi widzących sens zmian w obecnej kadrze nie ma tylko gimbazy kibicujacej Barcelonie od wczoraj. Nierzadko to ludzie z ponad dziesięcioletnim stażem kibica tego klubu, którzy bardzo martwią się bo widzą, że wszystko zmierza w niedobrym kierunku. Którzy nie byli wcale zadowoleni z letniego okienka transferowego, którzy dostrzegają, że Barca jest w stagnacji, i teraz widzą swoją racje.
5
@MNS2015 Szczerze? Patrząc na to co się dzieje od dłuższego czasu, to nawet jakby wygrali 20-0 nie można mowić o zamykaniu mordy. Grają kupę, trener się wypalił i nie widać pucharów na horyzoncie.
3
@fecebok1234567 daj spokój ale to już się robi nudne.. cały czas o tym Coutinho, Gomesie i wgl.. Niektórzy wiedzą więcej/lepiej od osób pracujących w barcelonie ..
0
@MNS2015 Skoro zarząd sprowadza do zespołu zawodnika który nie wprowadza do drużyny nic i nie podnosi rywalizacji to tak...kibice widzą więcej.Tak samo z Vidalem jak chłopak odejdzie to wtedy wyjdzie na światło dzienne o co tak naprawdę chodzi dla Lucho.Kiedyś Totti w którymś z wywiadów powiedział że tak słabego trenera jakim był Lucho dawno w Romie nie było.Oczywiście później próbował załagodzić sytuację ale w świat poszło...dla mnie miał rację...tak słabego trenera dawno Barcelona nie miała.Wiem że zaraz pojawią się użytkownicy co wytkną mi jego tryplet ale dla mnie w tym jego zasługi to prawie żadnej.
2
@Ratamahatta Każdy zespół przechodzi kryzys, ile wygraliśmy w ciągu 2 lat ? bodajże 8 na 10 trofeów, tak ? Sorry, ale po dwóch "bardzo dobrych" sezonach musi nadejść ten "gorszy" w którym wygramy 1 trofeum albo nic.. Nam kibicom może nie podobać się to i tamto, szczerze dla mnie w ogóle bezsensem było wydawać takie pieniądze na Paco i Gomesa, jeżeli mieliśmy Sandro który strzela w Maladze no i Munir, który sobie jakoś u Nas radził. My możemy debatować, kłócić się i wgl.. ale nie mamy nic do gadania.. Jeżeli nic nie wygramy w tym sezonie no ok będę to musiał jakoś przeżyć, ale to nie będzie klęska.. klęska by było jakbyśmy w tamtym sezonie z taka przewagą nie wygrali mistrzostwa. Niemożliwe, żebyśmy cały czas wszystko wygrywali..
0
@Klimach fan Powiem Tobie tak, gdyby nie "Messi" to Lucho by nie zdobył tyle ile z nami zdobył. Wtedy Barcelona byłą by tylko dobrym zespołem a nie świetnym. Ale też trzeba dodać, że Pep też by nie osiągnął "tak wielkiego sukcesu" w Barcelonie. Jeżeli będzie nowy trener w lipcu/za rok i będzie miał nowe pomysły i wgl, to osiągnie sukces dzieki Messi'emu.
"Skoro zarząd sprowadza do zespołu zawodnika który nie wprowadza do drużyny nic i nie podnosi rywalizacji to tak...kibice widzą więcej" - Ok to pisz petycje i zbieraj podpisy, powodzenia.
1
@Klimach fan No i przed chwilą pojawił się kolejny komentarz typu:
sprzedać Rakitica, Gomesa coś dołożyć i kupić piłkarza "x". Nie będę podawał kto napisał i gdzie.. i jakby wyliczyć takie posty to wyjdzie około 30% wszystkich komentarzy na dzień. no sorry, ale to robi się nude, dopiero otworzyło się zimowe okienko a niektórzy już myślą o letnim, kiedy nic nie mają do gadania ?
0
@MNS2015 Ja to się cieszę że w następnym sezonie będą takie kluby w lm jak chelsea, united, city, bayern, real, Barca, atletico, będzie taka rywalizacja w ćwierćfinale że głowa mała.
0
@MNS2015 Słuchaj,sam dobrze wiesz że średnia wieku na tej stronie jest bardzo niska,niektórzy myślą że to działa jak w grze Fifa...ja staram się dyskutować z ludźmi którzy rozmawiają na argumenty a nie wymysły z głowy.
0
@Klimach fan Rozumiem Ciebie, ja piszę tak jak to widzę.. Ale powiem Tobie jedno: trzeba trochę do tego podchodzić z dystansem, to jest nasza pasja kibicować i oglądać FCB, ale czasami trzeba to wszystko przyjmować z chłodną głową i zbytnio się nie przejmować. Nie wygrają nic w tym sezonie to trudno żyje się dalej, może dojdą do wniosku, że transfery które zrobili były złe i coś zmienią .. Każdy ma swoje życie realne, problemy, obowiązki i itd ..