La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1494 Culés

7

Wspomniał o tym dzisiaj komentator.. i tak naszła mnie myśl, że coś w tym może być. Być może Lucho się wypalił, może już nie ma pomysłów jak poukładać ten zespół? Może jednak ruchy transferowe były błędne? Może brak mu motywacji? Jednak wygrać 8 pucharów na 10 możliwych może motywację odebrać...
Po grze Barcelony niech każdy sam wyciąga wnioski kto jest winny, najbardziej winny, ale to jednak trener decyduje o grze zespołu, a grę Barcy widać jak na dłoni. Może też być tak, że Lucho po prostu ma dość - w końcu trenowanie takiego zespołu jak Barcelona nie łatwe.. motywowanie piłkarzy, którzy w swoich karierach wygrali wszystko co możliwe, jak ich zmotywować do następnych zwycięstw? Niby takie proste, ale chyba jednak nie.
Nawet jak Barca wygra ligę czy LM czy choćby PK.. wcale się nie zdziwię jak Enrique odejdzie. Przypominam, że go nikt nie zwolni. Jemu kończy się kontrakt wraz końcem sezonu.
Zarząd Barcy nie ma pewności czy Lucho zostanie czy nie.. wcale się nie dziwię, że już teraz szukają odpowiedniej osoby na Jego miejsce. To jest coś normalnego.
Tak czy siak.. najbliższe pół roku odkryje wszystkie karty.
Osobiście na TEN moment, przy TYM "stylu" gry, chciałbym w następnym sezonie nowej krwi na ławce trenerskiej.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?