La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 800 Culés

konto usunięte

0

Ehh kabaret z tym dzwonieniem Iniesty do białych. Akurat madryt jest ostatnim klubem któremu powinniśmy się z czegokolwiek tłumaczyć. Bruzdza nam na każdym kroku a ten do nich dzwoni.

8

@MaTt_BarcaFan A nie sądzisz czasem, że wlasnie takim zachowaniem Iniesta pokazuje swoją wielkość. Wyzywać się, krytykować, wytykać wszystko wszystkim potrafi każdy, ale na takie gesty ( pomimo faktu że nie miał naprawdę za co przepraszać) stać tylko ludzi z wielką klasą.

konto usunięte

0

@seb1291 Może masz rację. Po prostu jestem rozgoryczony tym co się ostatnio dzieje.

3

@seb1291 Przepraszając kogokolwiek przyznał się do błędu którego nie popełnili.

1

@sidzej Błędem byłoby pojechanie na galę przed tak ważnym meczem.

0

@sidzej Taka jest twoja opinia i masz do niej prawo, ale sądzę, że postronne osoby ( ani za Barceloną, ani za Realem) po usłyszeniu o zachowaniu Iniesty raczej będą traktowały to jako przejaw wielkiej klasy a nie słabości.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?