La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1147 Culés

10

Zima to jednak czasem fajna pora roku. Można sobie pojeździć na ręcznym jak typowy Seba :D
Niby nic ale cieszy :D

13

@Neymar da Silva Santos Júnior Na ręcznym sobie możesz cały rok pojedzic, jak typowy Seba :D http://i2.kym-cdn.com/photos/images/facebook/000/430/609/3d9.png

0

@Neymar da Silva Santos Júnior Wchodzę na profil i wszystko jasne ;) Za "świeżaka" też mnie to cieszyło ale z kolejnymi latami to serio nudzi się jak na każdym zakręcie w zimie lecisz bokiem (ale to urok RWD kiedyś ^^). Jak to się mawia "lata melanży i pracy w branży" ale również i wiele doświadczeń życiowych, niekoniecznie tych pozytywnych :P
A "jazdy na ręcznym" i driftu radzę się pouczyć (w miarę możliwości) na jakimś torze i pod okiem ludzi obeznanych z tematem. Wtedy to jest frajda. Mam znajomych, którzy sami kupują "szroty" a potem przerabiają ja na niesamowite wozidełka i "wózki do zabawy". Wtedy jest największa frajda.

0

@kuba1624 Akurat mam dziewczynę ale żart dobry :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?