La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1454 Culés

3

Ale bym sobie pooglądał reprezentację z Bieleckim, Szmalem, Lijewskim i braćmi Jureckimi... Ahh

konto usunięte

0

@Krzysiek_FCB Ja bym sobie obejrzał tą reprezentację z 2007 roku. A porąbało mi się Tkaczyk grał wtedy :).

1

@PheNOmeN Tkaczyk to był mega rozgrywający, bardzo nam kogoś takiego brakuje ;)

1

@PheNOmeN Przeciez Tkaczyk był w tej kadrze,chyba,ze nie zrozumialem Twojej wypowiedzi.

konto usunięte

0

@Kredon Tak wiem pomyliło mi się :).

0

@PheNOmeN Stara gwardia powoli odchodzi. Gdyby nie kontuzje skład na MŚ wyglądałny inaczej, jednak kiedyś mysi narodzić się nowe pokolenie.

0

@Krzysiek_FCB Mimo wszystko to juz nie to samo chyba,Lijewski,Bielecki juz powoli slabną,dlatego Vive sciąga takie młode talenty,Jurecki to w formie klasa swiatowa jeszcze.

0

@Kredon Pierwsza siódemka Wyszomirski Daszek Szyba Jurkiewicz Jurecki Krajewski Syprzak jest całkiem spoko, ale ich zmiennicy jeszcze mają daleka drogę do odpowiedniego poziomu wymaganego w kadrze. ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?