- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1727 Culés
Gorące dyskusje
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1727 Culés
0
Ciekawe kto odejdzie z pomocników w lecie z Barcelony.
Iniesta, Busquets - nie do ruszenia.
Nowi: Gomes, Denis - raczej nie do ruszenia.
Czterech pewniaków a do tego jeszcze może Roberto grać w pomocy.
Zostają: Rakitić (prawie 29 lat) i Rafinha (prawie 24 lata) i moim zdaniem, albo któryś z nich odejdzie a może nawet obaj.
0
@BaroPodertos Rakitić ma przedłużyć umowę, Rafinha wątpię że odejdzie. Prędzej latem odejdą Vidal i Mathieu.
0
@Indyczka Jest 6 zawodników a z Roberto 7 w pomocy, jestem prawie pewny, że odejdzie ten, który nie będzie dostawał minut.
0
@BaroPodertos Narazie to Roberto gra w obronie a nie w pomocy. Wszystko zależne jak zarząd zaplanuje transfery. Na szczęście my to nie planujemy i mam nadzieję że jedynie z kadry odejdzie Mathieu.
0
@BaroPodertos Najlepiej by chyba bylo wypozyczyc Rafe do jakiegos mocnego zespolu.
0
@Virus91 Również uważam to za dobre rozwiązanie, tylko gdzie? :)
0
@BaroPodertos Sevilla,Villareal,Valencia? :)
1
@BaroPodertos Byle nie Arda.