La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1378 Culés

konto usunięte

3

Nie rozumiem narzekania na pkt za wiatr w skokach. To tak cholernie decydujący czynnik, jak opony w wyścigach. Opony można wybrać, na wiatr nie ma się wpływu, więc są pkt.

4

@LinekPark Punkty za wiatr są potrzebne, ale system nie jest skonstruowany idealnie, bo nie zawsze oddaje to co się dzieje w rzeczywistości.

2

@LinekPark W skokach narciarskich nigdy nie będzie takich samych warunków dla wszystkich. Zawsze ktoś będzie miał lepiej, a ktoś gorzej. Można to skompensować, ale i to tylko po części. Mimo wszystko lepiej jest skakać w dobrych warunkach niż w słabych i dostać punkty. Nie mniej jednak lepsze to niż nic.

0

@tomek256 Mogą być warunki dla wszystkich idebtyzve, jeśli skocznia będzie wybudowana na hali.

0

@tadzik447 No tak, ale przy obecnych konstrukcjach tak nie jest ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?