- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1201 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
16
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
55 odpowiedzi
Safrani
4
Czyli to tak wygląda na tych mistrzostwach.https://zapodaj.net/plik-BQ8oQcT2Ig
14 odpowiedzi
FcPortoFan1999
1
Tak sobie uświadamiam patrząc na powtórki meczów IR Iranu że Oni to wygrywać nie... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1201 Culés
0
Tak sobie myślę, skoro Tebas nie potrafi znaleźć marnych 5 baniek na Hawk Eye, które pozostałe najlepsze ligi już dawno mają, nawet biedna Serie A, to może wypadałoby już powiedzieć 'stołek prezesa LFP pasuje mi jak świni siodło, do widzenia'?
To po co te mecze o 12, po co te miliardowe kontrakty telewizyjne i reklamowe, po co kłanianie się w pas sponsorom, po co promowanie La Ligi na świecie, skoro tak podstawowa kwestia zapewniająca zdrową rywalizację jest lekceważona? Od jakiegoś czasu nawet kibicom hiszpańskiej ciężko traktować tą ligę do końca poważnie.
No i creme de la creme: '(...) Były jeszcze trzy takie przypadki i nikt nic nie mówił. W meczu Deportivo z Valencią, bramka Carlosa Veli w spotkaniu Sociedad z Barçą, w spotkaniu Atlético – Real Madryt… ' - ten idiota naprawdę jako argument PRZECIWKO podał największe błędy sędziowskie. Niepojęte.
0
@Skurczesyn Najlepszym jego argumentem przeciwko Hawk Eye jest to, ze takich przypadkow w sezonie zdarza się kilka i jest to nieopłacalne tyle placic, zeby kilka sytuacji wyjasnic :D
0
@Skurczesyn Też nie rozumiem dlaczego tak uparcie twierdzi że nie stać ligi na zakup tej technologii, jak stać na pewno. Promowanie tej ligi dla azjatów już ma swoje negatywne skutki (mecze o 12,13, el clasico o 16)
Czasami to nie wygląda na "błąd", jak sędzia ostatniego meczu z Betisem wpisał.....10 graczy w notatce po koncu spotkania na Villamarin, tylko na brak umiejętności tych sędziów.
0
@Marcel99 No więc właśnie, skoro takie są realia, że trzeba dogadzać Azjatom, to powinni dostawać produkt kompletny. La Liga każdą taką technologię powinna wprowadzać i to jako pierwsza, bo sędziują tam takie kasztany.