La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1537 Culés

konto usunięte

3

Oto co Lacazette powiedział na temat swojej przyszłości po ostatnim meczu (od razu mówię, że tłumaczyłem to za pomocą translatora, bo z niemieckiego, to ja nie bardzo, ale sens jest zachowany :D)

"Myślę, że jest to właściwy moment. Myślę, że potrzebuję zmiany tego lata".

"Chcę rozwijać się jako piłkarz i jako człowiek. Będę nadal pracować, w nadziei, że będą dobre możliwości w lecie".

"Barcelona? Dołączenie do Umtitiego? Jest to bardzo wielki klub. Oni mają tam kosmiczną ofensywę. To byłoby jak sen… Jeśli to się stanie to świetnie, ale nie chcę tutaj mówić o tym, że zajmę miejsce Luisa Suareza. Ale kiedyś chciałbym dla nich grać."

[Transfermarkt.de]

Co o tym sądzicie? Lacazette, to bardzo dobry, młody napastnik, ale trzeba się liczyć z wydaniem ogromnej kasy. Nie jestem pewien, ale chyba w ostatnim letnim okienku ktoś chciał go kupić i oferował coś około 50. mln. euro, albo nawet więcej i OL nie przyjął tej oferty. Do tego niedawno został sprowadzony Paco Alcacer, więc to już byłby, jeśli miałoby dojść do transferu trzeci napastnik i czy w ogóle potrzebny teraz?

2

@BaroPodertos Szczerze? Nie widzę dla niego miejsca w zespole. Na pierwszy skład nie ma szans a na ławce jest Alcacer i do tego bramkostrzelny Arda. Zbędny transfer moim zdaniem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?