- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 962 Culés
Gorące dyskusje
Karol145
6
Keir Starmer podał się do dymisji.Hahaha, nadal niech rzekoma lewica bawi się w prawice i nadal... » Czytaj dalej
90 odpowiedzi
doc
7
Jeżeli to prawda to by tłumaczyło ciche podchody pod Barcolęhttps://x.com/_BarcaInfo/status/2068... » Czytaj dalej
22 odpowiedzi
CLS63AMG
30
Czyli podsumujmy:- Po śmierci dwóch obywateli Polskich w Przewodowie Zełeński okłamywał Dude... » Czytaj dalej
36 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 962 Culés
0
Tez macie wrażenie, ze ta edycja Champions League może być najciekawszą od paru lat? Bayern z Atletico bez formy, Real jak i my w kratkę. Dodatkowo kosmiczna forma Napoli i Monaco oraz zabójcze Juve. Prawdę mówiąc jestem z tego powodu zadowolony, bo od kilku lat w półfinałach były praktycznie te same ekipy aż do znudzenia.
8
@Homeopata8989 Jeszcze się zdziwisz jak znowu będą te same :)
1
@Homeopata8989 Ostatnie lata naprawdę uprościły grę o puchar mistrzów. Co roku te same zespoły biją się w półfinałach. Miło byłoby, gdyby któraś z drużyn przebojem wdarła się do wyższej fazy rozgrywek i nie mam na myśli tutaj fartownego losowania tylko zasłużone zwycięstwo nad mogłoby się wydawać silniejszym przeciwnikiem. Na pewno spora część nas pamięta finał w 2004 roku, a co w trakcie tych rozgrywek zrobiło porto z manu, monaco z realem czy deportivo z milanem.
0
@seb1291 A może Leicester-Napoli i Juve-Monaco?? :-)
2
@seb1291 Oby nie. Rzygam juz meczami Bayernu z hiszpańskim drużynami w półfinałach.
0
@LinekPark Wątpię :)
0
@Homeopata8989 Z jednej strony niektórych powtórki mogą nudzić, ale ja jestem zdania, że jeżeli te drużyny są o tyle lepsze od innych, że grają regularnie w półfinałach, to nie ma nic lepszego niż oglądać rywalizację najmocniejszych ekip. Jestem wrecz przekonany, że gdyby w jednym półfinale miało zagrać np Monaco i Benfica lub jakieś Porto, a w drugim Real lub Barcelona z Bayernem, to zainteresowanie tym drugim dwumeczem byłoby o wiele większe. Owszem od czasu do czasu słabsi sprawią niespodziankę, stworzą ciekawe widowisko, ale koniec końców większość kibiców ( w tym również tzw. niedzielnych kibiców) czeka na pojedynki najwiekszych i najbardziej renomowanych klubów.