La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1314 Culés

konto usunięte

0

http://m.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/hp-15-ab250nw-w10.bhtml?gclid=CKOc_cKNitICFQjgGQoddpoPhQ&gclsrc=aw.ds&dclid=CJ-5qMONitICFURZGAod9oICrg

Taki lapek jest wystarczający do dzisiejszych, nie zbyt bardzo wymagających gier? Chodzi głównie o Fife, czy nie będzie problemu z 17 i kilkoma kolejnymi odsłonami?

0

@TheNekro94 Szkoda że matrycka nie jest FullHD, i według mnie przydał by się dysk szybszy, hybryda albo ssd.
Poza tym bez zastrzeżeń, mam podobnego też z GeForce940 i i5-6200, fifa 17 śmiga aż miło.

konto usunięte

0

@JordiAlba18 Właśnie chciałbym coś z SSD ale nie mogę znaleźć nic w sklepach, gdzie mógłbym go wziąć na raty w cenie do 3 koła. Nie chce Lenovo, bo mi się właśnie grafika zepsuła pół roku po gwarancji. HP wydaje się lepsza firma.

0

@TheNekro94 Mam taki sam i jestem zawodolony, Spokojnie kilka lat pograsz.

konto usunięte

0

@kamson24 Jak długo go masz? Dobrze się sprawuje, nie ma żadnych problemów?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?