La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1229 Culés

konto usunięte

0

Serce mówi że Lucho ich ostro zmotywuje w przerwie tak jak potrafił Guardiola i odrobią straty a głowa że coś im tam powie, blabla i na drugą połowe wyjdą tak samo niemrawo i niestety będzie to jeden z tych meczów które przegramy z kretesem. Martwi to że Gomes gra jakby dziś nic nie jadł, Iniesta nie wydala fizycznie choć i tak robi niemożliwą robote, Neymar sam jeden walczy z całym PSG, Suarez i Messi zostali w szatni. Obrona trzyma się na Umtitim i Stegenie, Roberto z Pique nie ogarniają (choć Pique musi kryć dziury po Roberto więc zrozumiałe), Alba też głupie błędy.
Ciężko, ciężko, zobaczymy jak to będzie wyglądało w drugiej.

0

@dontripe Lucho zmotywuje xd juz widze te jego zmiany taktyczne rozwiazania i 3:2 dla Barcy. Od dobrych 8 meczy Barca gra piach nie umie wyjsc z pod pressingu a Enrique co robi? Wystawia Gomesa. Tyle z taktyki LE

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?