- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1119 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
12
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
54 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
43 odpowiedzi
turhiay
12
A to ciekawe. Fede Valverde i kolejny konflikt w szatni (tym razem Urugwaju)Przypadek?https://x.com/... » Czytaj dalej
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1119 Culés
9
To znowu dwumecz z Bayernem niestety. Obawiam się, że w Barcelonie trener nie może piastować swojej funkcji dłużej niż trzy sezony, bo się po prostu wypala i nie potrafi zmotywować zawodników. Nawet Guardiola odpuścił w podobnym momencie. Lubię Enrique, będę mu dozgonnie wdzięczna za wszystkie wspaniałe chwile, jakie nam dał, ale Barcelona potrzebuje świeżej krwi. Kogoś kto tak jak on w swoim pierwszym sezonie obudził w zawodnikach głód zwycięstw. Skoro wtedy się udało i sięgnęliśmy po tryplelt, to i znowu może się udać, bo nie kupuję gadki o tym, że takim zawodnikom jak Leo i Gerard się już nie chce. To są ambitni ludzie, na pewno zależy im na kolejnej LM. To tak jak z nowym kierownikiem w pracy - wszyscy się starają, żeby mu zaimponować, ale po pewnym czasie spuszczasz z tonu, bo wiesz na ile możesz sobie pozwolić. Niech Lucho dociągnie ten sezon do końca, stara się wygrać co może i czas na zmiany.
1
@Nigaki zgadzam się, natomiast myślę, że to nie jest trener na Bacelonę spójrzmy na Fergusona w klubie był tyle lat i wychował mnóstwo znakomitych zawodników i to jest ten problem Luch nie ma żadnej wizji i taktyki. Ferguson był tak długo w klubie bo ściągał piłkarzy pod jego wizję i mimo upływu lat nadal wygrywał. Lucho dzięki, ale gdyby nie MSN wyleciałbyś już po pierwszym sezonie, a w drugim tylko pokazał, że miałem rację zero taktyki tylko abracadabra MSN, a MSN pokazało środkowy palec i po Lucho i jego taktyce.