La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1574 Culés

0

Moim skromnym zdaniem ten wynik pokazał nam nasze miejsce w szeregu i z taką grą w tym sezonie to nie przypadek ze tak bardzo meczy my się w lidze.Jak dla mnie trener ponosi winę,PSG zjadło nas taktycznie, w lidze tez graliśmy bez pomysłu z niżej notowanym przeciwnikiem,który zakładał wysoki presing i odcinal MSN od podań a klub z Paryża zagrał dokładnie to samo tylko z lepszymi pilarzami i taki wyszło jak wyszlo. LE kompletnie nie ma pomysłu na grę w chwili gdy przeciwnik ma swój wynik i zagęszcza pole.Siłą Barcy zawsze byli pomocnicy a teraz nie ma połączenia między obroną a atakiem.Sprowadzajac Gomesa klub wyrzucił pieniądze w błoto a Lusi wystawiając go tak często popełnia błąd (w czym On jest lepszy od Rafy,Denis czy Ardy) wg mnie Gomes psuje nam grę,nie ma jaj żeby szarpnac albo podawać prostopadle piłki zamiast tego podaje piłki do tylu albo traci, gra na alibi podobnie jak Rakieta który już w naszym klubie się wypalił. Pierwszy sezon był wspaniały ale na tej pozycji był tylko uzupełnieniem dla Iniesty ale sam nie jest kreatywny.Biala strona może się teraz z nas śmiać.

0

@martin866 z tym Gomesem to masz rację. Eh coś czuję, że pieniądze w błoto wyrzucone. Zamiast kupic dobrych szybkich skrzydłowych pomocników typu Draxler, Coutinho, to sprowadzą ci takiego Gomesa. Perez się teraz smieję z nas :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?