La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1901 Culés

konto usunięte

0

Jak taka druzyna jak Barcelona moze miec w skladzie jednego prawego obronce? Sergi wczoraj byl strasznie krecony przez Draxlera, widac ze tot nie jego pozycja. Jednak problem co widac golym okiem lezy w 2 ligi. Wszyscy poza Andresem sa bezproduktywni (a on sam juz nie daje tego co kiedys). Zastepca Xaviego wczoraj biegal w granatowej koszulce, a kasa na niego powedrowala na Gomesa i Paco. Na gwalt potrzebujemy srodkowego pomocnika i prawego obronce, mowcir co chcecie, ale Verratti i Semedo to swietni kandydaci. Nie rozumiem dlaczego mozemy wydac ponad 30mln na Paco i 35+zmienne na Gomesa, a nie kupic za to kogos z najwyzszej polki - Verrattiego czy Coutinho.

2

@dawidek107 mała poprawka, jak taka drużyna jak Barcelona może nie mieć w składzie żadnego prawego obrońcy?

konto usunięte

0

@nowota23 Patrzac na kadre, jest Aleix

1

@dawidek107 Aleix to nie jest prawy obrońca.

0

@nowota23 a kto to jest? xd

0

@Szczepano skrzydłowy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?