- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1495 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
87 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1495 Culés
19
Kilka faktów przed rewanżem:
1. PSG to nie Bayern Monachium.
2. Wczoraj zagraliśmy jeden z najgorszych meczów jaki widziałem, a kibicuję już jakiś czas.
3. PSG zagrało genialnie, gryźli trawę, wszystko im wychodziło i ciężko by było wczoraj uzyskać korzystny rezultat nawet gdybyśmy byli w optymalnej dyspozycji.
4. Gorzej jak wczoraj w rewanżu na pewno nie zagramy.
Zmierzam do tego, że misja odrobić straty z PSG będzie bardzo bardzo ciężka, kto wie, może okaże się za ciężka dla naszych graczy, ale na pewno nie będzie to totalna mission impossible tak jak to miało miejsce w meczu z Bayernem także do ostatniego gwizdka trzeba wierzyć. Strzelić wczoraj 4 bramki tak grającym graczom PSG i przy takiej dyspozycji naszych graczy to po prostu sfera kompletnych marzeń i bajek wyssanych z palca coś co nigdy nie ma prawa się wydarzyć, ale jakby wziąć po uwagę fakt, że rewanż jest na Camp Nou, dodać do tego ogromną chęć rewanżu ze strony naszych graczy szczególnie Messiego, jak zagramy tak jak to Barca potrafi, a PSG zostanie stłamszone od pierwszych minut to strzelenie 4 bramek nie wydaje mi się aż takie niemożliwe, ciężkie, ale możliwe do zrobienia.
8
@bixmix 3 warunki muszą zostać spełnione, żeby były szanse na awans:
- Defensywa musi zagrać perfekcyjnie,
- Reszta drużyny co najmniej tak lub lepiej jak w półfinale z Bayernem na Camp Nou 2 lata temu,
- Potrzebujemy bardzo DUŻO szczęścia, żeby piłka wpadała do siatki przy każdej lepszej okazji, bo na pewno nie będziemy ich mieli zbyt wiele.
0
@bixmix Jedyny fakt jaki można wywnioskować z Twojego wipisu to Twoje subiektywne odczucia co do wczorajszego meczu.
0
@bixmix koszmarem byłby wynik 5-1 na Camp N. SKoda ze wczoraj cos z tych dwóch naszych akcji nie wpadło . Zawodnicy musza cos nam udowodnić Ciezko będzie awansować - ale wygrać - to są Cules winni . Jestem kibicem Barcy od 1992 , Juz wiele kryzysów widziałem . Klubu juz do końca życia nie zmienię .
1
@KamQiX Dokładnie. Jeżeli zagramy tak jak Barca najlepiej potrafi to PSG nie będzie miało dużo okazji do strzelenia bramki, ze 2-3 kontry w meczu oczywiście tak jak mówię przy bardzo dobrej grze więc obrona musi się skoncentrować na zatrzymaniu tych kilku okazji co będzie miało PSG, no a my musimy po prostu od początku cisnąć, cisnąć i jeszcze raz cisnąć. Kurczę PSG to nie Real, nie Bayern czy Atletico. Zagrali niemal perfekcyjny mecz u siebie, ale to nie znaczy, że na Camp Nou zagrają tak samo, baa ja nawet uważam, że na pewno nie zagrają na Camp Nou dobrego spotkania i przegrają to tylko pytanie iloma bramkami bo może nam zabraknąć tej 1 bramki i tego się boję :/
0
@bixmix Sam nie wierzysz w to co piszesz. Reasumując:
- mamy słaby okres / rok / sezon zależy od użytkownika;
- żeby przejść dalej musimy albo wygrać 5:0 albo co najmniej zremisować i wygrać w karnych;
- PSG choćby miało stać na lini pola karnego w 11 i wybijać w aut nie pozwoli sobie strzelić co najmniej 4 bramek;
- Liga Mistrzów jest już przegrana, widzę iluzoryczne szanse, około 0,05% na jakikolwiek cud który i tak się nie zdarzy.
- ten mecz zadał więcej pytań niż cokolwiek wyjaśnił ponieważ: transfery wypadają fatalnie zwłaszcza Gomes (pytanie, sprzedać czy zostawić) Paco - wiadomo, Denis - gra za mało, Umtiti - wiadomo. Lucho? Do zwolnienia? Ok. Kto za niego? Chce realnych propozycji (przypominam, że Barcelona to nie własność Abramovicz ani żadnego szejka czy Glazerów.
0
@bixmix Tak jak mówię. Żeby wygrać 4-0 czy 5-0 przeciwnik musi zapomnieć jak się gra w piłkę... a jak patrze na potencjał zespołu z Paryża to w to nie wierzę. Trzeba powiedzieć wprost, ze nie przyjadą na Camp Nou jak na wakacje. Znów będą harować caly mecz i Emery na pewno nakreśli scenariusz działania..
0
@bixmix Ja wierzę ze Barca może strzelić im 4 gole na CN. Niestety nie wierzę ze PSG nam nic nie strzeli.