La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1191 Culés

0

Wiecie co tak się zastanawiam czy to nadszedł ten czas gdy potrzeba rewolucji w kadrze naszego klubu.Wczorajszy mecz uświadomił mi że niektórzy piłkarze są po prostu wypaleni,brakuje im chęci motywacji.Czas by przyszedł trener i zrobił to co zrobił Pep. Wiem że może to przesada ale czas pogonić święte krowy.Czas dać grać młodszym piłkarzom pazernym gry no i oczywiście wspomóc zespół odpowiednimi transferami.Tylko muszą to być piłkarze z jakością którzy od początku dadzą Barcelonie błysk.I nie piszcie że Barcelona to specyficzna drużyna bo moim zdaniem jak piłkarz jest bardzo dobry to szybko wkomponuje się w zespół.Boli ta porażka,tyle lat człowiek kibicuje ale to co wczoraj oglądałem to był dramat.Umiem przegrywać i rozumiem że to część piłki ale takich porażek jak wczoraj nie zaakceptuje,bez woli walki....Wstyd.

konto usunięte

3

@Klimach fan Chcę tylko wiedzieć od Ciebie, którzy piłkarze powinni według Ciebie, być pogonieni. Więc?

1

@Klimach fan Przed sezonem przyszło 5 zawodników? Chyba ktoś ich chciał aby odmlodzic kadrę. Rany jak ten Lucho stoi wryty jak coś nie idzie i nie ma pomysłu to mnie ogarnia takie wkur...

0

@BaroPodertos Ja bym kupił 1 konkretnego pomocnika który z miejsca wywalczył by miejsce pierwszym składzie za Rafinhe. 1 środkowego obrońcę za Mathieu lub Mascherano (zależy który będzie chciał odejść coś czuje że niestety to będzie Masche)oraz 1 Prawego obrońcę. Dodam jeszcze że chciałbym zmiany trenera bo Lucho po prostu nie ma już pomysłu na drużynę.

0

@BaroPodertos Może trochę źle się wyraziłem.Chodziło mi bardziej by np.przy takiej dyspozycji Busiego czy Iniesty posadzić ich na ławę i nie bać się tego.Luis który w niektórych meczach nie potrafi podać na 5 metrów ciągle gra bo jest kolegą Leo...uważasz że to normalne.Tam powstało kółeczko wzajemnej adoracji.Pamiętasz Barcelonę z Ronaldinho?ktoś wyobrażał sobie zespół bez niego? albo bez Deco lub Eto?...i o to mi chodzi,przyszedł Pep zauważył że niektórzy już więcej tej drużynie dać nie mogą i odświeżył zespół,jakie były efekty nie muszę pisać.Zobacz że Busquets ma więcej słabych meczy niż dobrych,stał się bardzo wolny przewidywalny a jest nie do tknięcia.Decyzje Lucho są bardzo dziwne,sytuacja z Vidalem,chłopak musiał tyle czekać na swoją szansę a i tak po dobrym meczu ława lub trybuny,uważasz że to ma sens?Trener się pogubił a moim skromnym zdaniem jest po prostu słaby.Daj piłkę dla Leo i niech gra,taka taktyka jest u nas.Większość trenerów rozgryzło już nas styl a jak jest mocniejszy przeciwnik to obraz jest nędzy i rozpaczy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?